REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Czas na nowy horror! Sprawdzamy piątkowe nowości Netfliksa

„Ulica Strachu – Część 3: 1666” już na Netflix. Ostatnia część trylogii to nie jedyna dzisiejsza premiera platformy, na którą warto zwrócić uwagę. „Naomi Osaka” zaprasza cię na kort, a pewien dozorca rozbawi do łez, przejmując władzę w pewnym meksykańskim miasteczku.

16.07.2021
17:20
netflix nowości premiery lipiec piątek
REKLAMA

Szalona pogoda. Jak nie burza to upał. Człowiek cały tydzień czeka na ten piątek, a ten właśnie nadszedł i strach wychodzić z domu. Na szczęście wcale nie trzeba po pracy można odpalić Netfliksa i obejrzeć, którąś z dzisiejszych premier. Masz ochotę na horror? „Ulica Strachu – Część 3: 1666” już czeka. Spragniony sportowych emocji? „Naomi Osaka” doskonali swoje umiejętności w nowym dokumencie.

REKLAMA

Netflix nowości – lista piątkowych premier:

Naomi Osaka

Naomi Osaki nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi tenisa. Trzyodcinkowy dokument przedstawia dwa lata z życia zawodniczki, podczas których doskonali technikę swojej gry, a także odkrywa samą siebie. To pełna pasji i emocji opowieść o dążeniu do perfekcji i walce o samoświadomość.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Ulica Strachu – Część 3: 1666

Netflix nowości – premiery na piątek

Końca dobiega horrorowy event na Netfliksie. To już ostatnia część adaptacji serii książek R.L. Stine'a. Tym razem przenosimy się do XVII wieku i razem ze znaną nam protagonistką odkrywamy mroczne fundamenty, na których zbudowano Shadyside. A potem... No cóż, czeka nas dużo krwawych atrakcji. To jest udana trylogia. Chcemy więcej!

Film już dostępny na platformie Netflix.

Prawo Heroda

Jest rok 1949. Brutalne morderstwo burmistrza wstrząsa mieszkańcami małego miasteczka. Zastąpić ma go skromny i sympatyczny dozorca. W tej satyrze nic nie jest jednak proste i sprawy się komplikują. Kupa śmiechu gwarantowana.

Film już dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA

Netflix Polska – lista nowości z 16 lipca 2021:

  • Johnny Test: Sezon 1
  • Van Helsing: Sezon 5
  • Wyjaśniamy: Sezon 3
  • Ulica Strachu – Część 3: 1666
  • Naomi Osaka
  • Prawo Heroda
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA