REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD /
  3. Dzieje się
  4. Netflix /

Mroczny horror o wilkołaku i inne nowości. Sprawdzamy, co wpadło na Netfliksa

Pierwszy weekend lutego zapowiada głównie mroczne nowości, co z pewnością ucieszy fanów i fanki kryminalnego gatunku. Wśród nich film z koronawirusem w tle, morderstwo w szkolnych murach oraz norweski horror. Pojawi się także australijska produkcja familijna oparta na faktach oraz holenderski dramat.

03.02.2023
9:34
nowosci netfliksa na piatek
REKLAMA

W zeszłym tygodniu na Netfliksie zadebiutował serial fantasy "Lockwood i spółka" oraz hiszpański serial kryminalny – "Śnieżna dziewczyna". Serwis wprowadził nas również powoli w walentynkową atmosferę premierą komedii romantycznej "My i wy" z Eddiem Murphym w roli głównej. Co zobaczymy w ten weekend?

REKLAMA

Nowości Netfliksa na piątek: "Klasa: sezon 1."

Czy będzie to "Szkoła dla elity" w indyjskim wydaniu? Nowy serial opowiada o trojgu uczniów, pochodzących z biednej dzielnicy. W ekskluzywnej szkole, do której dołączają, krążą plotki i mroczne sekrety, aż w końcu doprowadzają one do morderstwa.

Netflix - zwiastun serialu "Klasa"

Siła ducha

Ten film z pewnością ociepli chłodną, zimową aurę. Rozgrywająca się w Australii historia skupia się na losach nastolatki, która postanawia zaryzykować i spełnić swoje największe marzenie, jakim jest samodzielne opłynięcie świata. Czy stanie się najmłodszą osobą, która podoła temu wyzwaniu?

Zwiastun filmu "Siła ducha"

Stromboli

Holenderski dramat opowiada historię kobiety, której wakacje niemal skończyły się tragedią. Po traumatycznych wydarzeniach wracają do niej wspomnienia o rozbitym małżeństwie i konfliktach z córką. Nękana nieprzyjemnymi refleksjami, kobieta trafia na turnus samorozwoju.

Zwiastun filmu "Stromboli"

Wilk wikingów

To może być kolejna świetna norweska produkcja, a jak wiadomo Norwegowie wiedzą, jak stworzyć mroczny klimat osnuty mgiełką legendy – warto choćby przypomnieć sobie zeszłoroczną premierę "Trolla". Jednak "Wilk wikingów" zapowiada się na znacznie mroczniejszy film. To historia nastolatki z małego miasteczka, która, będąc świadkiem makabrycznego morderstwa na imprezie, zaczyna mieć niepokojące wizje i pragnienia.

Netflix - zwiastun filmu "Wilk wikingów"

Infiesto

REKLAMA

Zapowiada się mocny film osadzony w realiach, którymi do niedawna żył cały świat. Podczas szalejącej pandemii COVID-19, dwójka detektywów podąża tropem porywaczy. Wszechobecny wirus nie ułatwi im zadania – skomplikuje się zarówno prowadzone śledztwo, jak i życie prywatne detektywów.

Netflix - zwiastun filmu "Infiesto"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA