REKLAMA
  1. ROZRYWKA.BLOG
  2. Netflix

Będzie co oglądać na Netflix Polska. "Wiedźmin" i inne piątkowe premiery w serwisie

Nadszedł ten grudniowy piątek, na który wszyscy czekali. To właśnie dziś, tydzień przed Wigilią Bożego Narodzenia, swoją premierę ma 2. sezon "Wiedźmina". I nie jest to jedyna piątkowa premiera, która może was zainteresować - co jeszcze można od dziś obejrzeć na Netflix Polska? Sprawdźmy.

12.17.2021
9:30
netflix nowości piątek premiery wiedźmin szybcy i wściekli
REKLAMA

Wiedźmin Geralt z Rivii wrócił na Netflix Polska i już teraz nie mamy najmniejszych wątpliwości, że będzie to największy hit grudnia 2021 - produkcja ma ogromną szansę wykręcić, wzorem pierwszej odsłony, wyniki satysfakcjonujące włodarzy streamingowego giganta. O zabójcy potworów w najbliższym czasie jeszcze trochę podyskutujemy, tymczasem przyjrzyjmy się dzisiejszym nowościom serwisu. Jakimi filmami i serialami Netflix postanowił uprzyjemnić nam weekend?

REKLAMA

Netflix na weekend - co obejrzycie od piątku?

Użytkownicy Netflix Polska wreszcie dostaną od serwisu to, na co czekali - i jeszcze więcej. Na liście piątkowych nowości mamy więc m.in. kontynuację adaptacji prozy Andrzeja Sapkowskiego, ekscytującą, elitarną ligę wyścigów samochodowych, znakomity spektakl Thomasa Wallnera czy opowieść o parze zmagającej się z codziennymi absurdami w obliczu rozwodu. Łącznie zadebiutuje dziś 7 produkcji, z których najmocniej wyróżniają się te wymienione poniżej.

Wiedźmin, sezon 2.

Koniec 2021 roku należy do "Wiedźmina" - wczoraj byliśmy świadkami kulminacji niezwykle intensywnej akcji promocyjnej, a dziś - nareszcie! - osiem odcinków 2. sezonu serialu o wiedźminie Geralcie trafiło na platformę Netflix. Jesteśmy przekonani, że i tym razem produkcja wywoła wiele emocji i skrajnych opinii, a dyskutować o niej będziemy jeszcze długo. Tymczasem... przyszedł czas, by powrócić na Kontynent i pozwolić Przeznaczeniu robić swoje.

Wiedźmin, sezon 2 - zwiastun

Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci, sezon 6.

Absurdalne akcje i wspaniałe fury powracają - "Szybcy i wściekli" w wersji animowanej jeszcze częściej zdejmują nogę z hamulca, odpinają pasy bezpieczeństwa i pozwalają się nieść niedorzecznej przygodzie. Produkcja opowiada o Tonym Toretto i jego paczce, których zatrudnia agencja rządowa. Mają oni przeniknąć do ligi wyścigów samochodowych kontrolowanej przez przestępców. 6. sezon liczy 10 odcinków.

Nowości Netflix: Szybcy i wściekli
REKLAMA

Netflix nowości - pełna lista z 17 grudnia:

  • Wiedźmin: Sezon 2
  • Rozparowani
  • Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci: Sezon 6
  • Formentera
  • Klaus Abberger: Jak wykreować burmistrza
  • Gardenia: Zanim opadnie ostatnia kurtyna
  • Psalm
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA