REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

„Dom z papieru” się sypie. Sprawdzamy piątkowe nowości Netfliksa

„Dom z papieru” dobiega końca, ale Netflix nie pozwoli wam na zbyt długą żałobę. Dzisiaj w serwisie zadebiutowały też inne godne uwagi nowości. Wśród nich film z Michalem Keatonem.

03.09.2021
15:06
dom z papieru netflix premiera piątek
REKLAMA

To już prawie koniec. Właśnie dzisiaj na Netfliksie zadebiutowała pierwsza część finałowego, 5. sezonu „Domu z papieru”. To oczywiście seans obowiązkowy, ale jak już go odhaczycie powinniście sięgnąć po jeszcze inne piątkowe nowości serwisu. Wśród nich jest bowiem chociażby film z Michaelem Keatonem o wycenianiu życia ofiar ataku na World Trade Center.

REKLAMA

Najciekawsze piątkowe nowości Netfliksa

Dom z papieru - sezon 5: Połowa 1

To już! Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy. Na Netfliksie właśnie pojawiły się pierwsze odcinki 5. sezonu znanego i lubianego przez użytkowników serialu. Jak wiemy po zwiastunach będzie się w nich sporo działo, a nasz recenzent zapewnia, że twórcom wyszło to całkiem dobrze. Tym bardziej szkoda, że to już ostatni sezon hiszpańskiej produkcji.

Serial już na Netfliksie.

Ile warte jest ludzkie życie?

Nawet po 20 latach od ataku z 11 września 2001 roku Amerykanie nie mogą otrząsnąć się z tragedii, która ich spotkała. W „Ile warte jest ludzkie życie?” pewnemu prawnikowi przyjdzie wycenić życie ofiar tego wydarzenia. Historia nie dość, że oparta na faktach, to jeszcze ze znakiem jakości Michaela Keatona.

Film już na Netfliksie.

Reksin

Odpalcie Netfliksa w towarzystwie młodszego rodzeństwa albo swoich dzieci, żeby mieć powód do obejrzenia „Reksina”. W końcu to opowieść o pół rekinie, pół psie o złotym sercu, który wraz ze swoim opiekunem i przyjacielem Maksem przeżywa kolejne przygody. No i zajada się paluszkami rybnymi.

Serial już na Netfliksie.

REKLAMA

Pełna lista piątkowych nowości Netfliksa:

  • DOM Z PAPIERU: CZĘŚĆ 5: POŁOWA 1
  • ILE WARTE JEST LUDZKIE ŻYCIE?
  • REKSIN
  • KLUB NURKOWY
  • LAST CHRISTMAS
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA