REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Na Netfliksa wpadł długo wyczekiwany serial. Jego bohaterka jest wam dobrze znana

Netflix odblokuje dziś wasze wspomnienia z dzieciństwa. Do serwisu wpadła już pierwsza część długo wyczekiwanej serialowej adaptacji powieści Astrid Lindgren, którą zaczytywaliśmy się jako dzieciaki. Sprawdzamy dzisiejsze nowości na platformie.

28.03.2024
16:50
netflix ronja corka zbojnika serial nowosci
REKLAMA

W minionym tygodniu do serwisu Netflix wpadło mnóstwo nowości. Pojawiły się kultowe produkcje, takie jak "Marsjanin" Ridleya Scotta z Mattem Damonem w roli astronauty i adaptacja powieści Stephena Kinga - "Skazani na Shawshank". W czwartek miała również miejsce premiera wyjątkowego serialu twórców "Gry o tron" - "Problem trzech ciał" - który skupia się na piątce genialnych przyjaciół dokonujących przełomowych odkryć. Na platformie zadebiutował także sequel popularnej animacji "Sing 2", a także coś dla fanów Bogdana Bonera w wersji wielkanocnej - "Bogdan Boner: Wielkanoc". Dziś natomiast zadebiutowała jedna produkcja, która wielu widzom odblokuje wspomnienia z dzieciństwa.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na czwartek: Ronja, córka zbójnika: część 1.

"Ronja, córka zbójnika" to serialowa adaptacja uwielbianej powieści szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren, autorki takich książek jak "Dzieci z Bullerbyn", "Pippi Pończoszanka", "Bracia Lwie Serce" czy "Rasmus i włóczęga". Produkcja skupia się na Ronji, odważnej i zbuntowanej córce herszta zbójników. Dziewczyna, która urodziła się w średniowiecznym zamku, dorasta w otoczeniu magicznego i niebezpiecznego lasu, pełnego dziwnych i tajemniczych stworzeń. W puszczy obok twierdzy, gdzie czuje się bardziej u siebie niż za murami ogromnego zamczyska, poznaje Birka, który jest chłopcem z konkurencyjnego gangu. Ich zakazana przyjaźń daje początek mrocznemu rodzinnemu konfliktowi. Tymczasem na zamek przybywa okryta złą sławą szeryfka, która ma jeden cel - raz na zawsze pozbyć się z lasu zbójników. W serwisie Netflix zadebiutowała 1. część serialu.

Netflix: zwiastun 1. części serialu "Ronja, córka zbójnika"
REKLAMA

O produkcjach serwisu Netflix przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA