REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix

Z Amazona na Netfliksa. Serialowy Reacher podbije kolejną platformę nowym thrillerem SF

Właściciel największych bicepsów we współczesnej telewizji - Alan Ritchson, znany przede wszystkim z tytułowej roli w serialu „Reacher” - zamierza podbić kolejną streamingową platformę. Jego najnowszy projekt trafi na Netfliksa. Czym będzie?

28.03.2024
15:02
reacher alan ritchson film nowy war machine netflix premiera
REKLAMA

Uwielbiany Reacher, prywatnie znany jako Alan Rithchson, nie zwalnia tempa. Po podbiciu Amazon Prime Video przyszedł czas na kina (wkrótce zobaczymy go w nowym hicie Guya Ritchiego u boku Henry’ego Cavilla), a już wkrótce na streamingowego giganta. Zgadza się: kolejny filmowy projekt tego olbrzyma trafi na platformę Netflix.

„War Machine” będzie akcyjniakiem science fiction, za którego scenariusz i reżyserię odpowiada Patrick Hughes („Bodyguard Zawodowiec”, „Niezniszczalni 3”). Producentami filmu są Todd Lieberman, Alex Young, Rich Cook, Hughes oraz Greg McLean. O czym opowie?

Czytaj więcej o Ritchsonie i Reacherze w Spider's Web:

REKLAMA

Reacher podbije Netfliksa w nowym filmie sci-fi: War Machine

„War Machine” powstaje dla studia Lionsgate, jednak nie trafi do kin - wyląduje za to od razu w bibliotece Netfliksa. Ritchson wcieli się w żołnierza odbywającego skrajnie trudny proces selekcji do najbardziej elitarnej jednostki wojskowej. A jednak wszystkie te potworności, które dla rekrutów przygotowali odpowiedzialni za selekcję dowódcy, nie przygotuje ich na zagrożenie, które ich czeka - a na które natkną się ostatniego dnia prób. 

Jak widać, Ritchson nie próżnuje i wciąż dobiera sobie nowe projekty. W lutym dowiedzieliśmy się też, że zagra w komedii (rzecz jasna akcji) u boku Kevina Jamesa, za to kilka tygodni temu informowaliśmy, że wystąpi w duecie z Arnoldem Schwarzeneggerem w świątecznej komedii. Aktor ma również ponownie wcielić się w rolę Aimesa w jedenastej części "Szybkich i wściekłych". Co więcej, już niedługo powróci na plan zdjęciowy "Reachera", który doczeka się 3. sezonu. I nic dziwnego, bo to jeden z największych hitów Amazona.

Reacher
REKLAMA

Reacher, sezon 3. Co o nim wiemy?

Nowa odsłona będzie inspirowana powieścią „Persuader” z 2003 r., w Polsce wydanej pt. „Siła perswazji”. Jest to 7. z kolei książka o Jacku Reacherze autorstwa Jima Granta (piszącego pod pseudonimem Lee Child). Jak informuje oficjalny opis, tym razem bohater będzie działać pod przykrywką, by ocalić informatora przetrzymywanego przez wroga z przeszłości. Zdjęcia są realizowane w Toronto. 2. odsłona okazała się najpopularniejszym tytułem w skali globalnej na Prime Video w 2023 roku, w związku z czym fani mogą być spokojni o przyszłość cyklu.

Przypuszcza się, że nowe odcinki zadebiutują na Prime Video pod koniec 2024 r. albo na początku 2025 r. Tam też znajdziecie pierwsze dwa sezony.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA