REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Czekaliśmy i się doczekaliśmy. 2. sezon „After Life” i kilka innych tytułów trafiło na Netfliksa

Jest piątek, więc jest też dostawa nowości od Netfliksa. Nie jest ich może wiele, ale dzisiaj do serwisu wpadają długo wyczekiwane tytuły.

24.04.2020
9:38
netflix nowosci after life
REKLAMA
REKLAMA

Coraz wyraźniej widać, że Netflix zrezygnował z piątków jako docelowych dni do publikacji nowych treści w swoim serwisie. W tym tygodniu na platformę trafiło przecież kilka naprawdę mocnych tytułów, jak na przykład „Rodzeństwo Willoughby”, „Bagienna cisza”, „Absurdalna planeta” czy „The Midnight Gospel”. Nie zmienia to jednak faktu, że i w piątki Netflix ma co nieco dla swoich widzów.

Netflix: piątkowe nowości

After Life: Sezon 2.

Stworzył go i zagrał w nim główną rolę Ricky Gervais, niepoprawny komik, który w swoich publicznych wystąpieniach bardzo dużo miejsca poświęca polityce i hipokryzji najbogatszych tego świata. Jego serial przygotowany dla Netfliksa jest jednak znacznie bardziej osobisty. To opowieść o mężczyźnie, który musi radzić sobie ze stratą żony. Kochał ją tak bardzo, że gdzieś ulotniła się jego chęć do życia. Drugi sezon będzie zapewne trochę inny od pierwszego (nie chcę nic spoilerować), ale jednego możemy być pewni – zapewne dostaniemy mieszankę humoru i trochę mniej pozytywnych emocji. Ten serial naprawdę warto znać.

Sezon 2. „After Life” dostępny jest już w serwisie Netflix.

Tyler Rake: Ocaleni

Bracia Russo i Chris Hemsworth, a więc postacie bardzo ważne dla jednego z największych seriali kinowych XXI wieku, czyli MCU, stworzyli film akcji specjalnie dla Netfliksa. Opowiada on o najemniku, który otrzymuje zadanie odzyskania z rąk porywczy chłopca, syna potężnego gangstera. Szybko okazuje się jednak, że sprawa nie jest tak prosta, jak mogło się wydawać doświadczonemu najmicie.

Film dostępny jest od dzisiaj w serwisie Netflix.

Ponadto dzisiaj na platformę trafiły następujące tytuły:

  • Yours Sincerely
  • Kanan Gil
  • Cześć, ninja!: Sezon 2
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA