REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD /
  5. Dzieje się
  6. Netflix /

Nowa komedia kryminalna z wielkimi nazwiskami. Oto wszystkie nowości serwisu Netflix

Ostatni piątek miesiąca zafunduje nam nie lada rozrywkę w gwiazdorskiej obsadzie. Prócz mrocznego serialu kryminalnego z Tajwanu i koreańskiego filmu akcji, w serwisie Netflix zadebiutuje sequel filmu "Zabójczy rejs" - hitowa produkcja "Zabójcze wesele" z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem w rolach głównych.

31.03.2023
9:01
nowosci netflix zabojcze wesele
REKLAMA

Marzec okazał się być niezwykle obfity, jeśli chodzi o nowości w serwisie Netflix. Wśród najbardziej wyczekiwanych, marcowych produkcji znalazły się m.in. druga część 4. sezonu "Ty", hitowy film z Idrisem Elbą - "Luther: Zmrok", 2. sezon serialu "Cień i kość", a także 7. już sezon produkcji "Riverdale".

Netflix zamyka stawkę sequelem w gwiazdorskiej obsadzie, kończąc tym samym marzec z przytupem, wyciągając na koniec asa (a nawet trzy) z rękawa.

REKLAMA

Czytaj także:

Nowości serwisu Netflix

"Naśladowca"

Mroczny serial kryminalny "Naśladowca" to tajwańska produkcja, która skupia się na postaci nieustępliwego prokuratura. Gdy miastem wstrząsa serial bestialskich morderstw, mężczyzna postanawia wykorzystać swą opanowaną do perfekcji sztukę manipulacji i zagrać z niebezpiecznym przeciwnikiem w kotka i myszkę.

Netflix - zwiastun serialu "Naśladowca"

Kill Boksoon

W tym przygodowym filmie akcji przedstawiona zostaje postać Gil Boksoon - profesjonalna zabójczyni, a jednocześnie matka nastoletniej córki. Ich relacje nie są najlepsze, dlatego Gil postanawia zrealizować ostatnie zlecenie i odejść z agencji.

Podczas jej ostatniej akcji złamana zostaje jedna, podstawowa zasada, co skutkuje tym, że teraz to kobieta znajduje się na celowniku całej branży zabójców.

Netflix - zwiastun filmu "Kill Boksoon"

Zabójcze wesele

"Zabójcze wesele" to druga część hitowego filmu z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem w rolach głównych - "Zabójczy rejs". Akcja komediowego sequelu rozgrywa się cztery lata po rozwiązaniu zagadki kryminalnej z pierwszej części, gdy Nick i Audrey Spitzowie próbują rozkręcić swoją własną agencję detektywistyczną.

REKLAMA

Niebawem nadarza się okazja, by uzyskać większy rozgłos - zaproszona na wesele para będzie musiała rozwiązać tajemnicę porwanego dla okupu przyjaciela, który został uprowadzony z własnego wesela.

Netflix - zwiastun filmu "Zabójcze wesele"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA