REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix wprowadza nową funkcję. Mój Netflix już w Polsce

Mój Netflix to nowa funkcja, dzięki której użytkownicy aplikacji na urządzenia mobilne z łatwością mogą znaleźć interesujące ich treści. Ma bowiem pomagać w wyborze filmu lub serialu do obejrzenia, kiedy jesteśmy poza domem. Serwis wprowadza ją globalnie i już teraz mogą z niej korzystać polscy subskrybenci usługi.

25.07.2023
11:13
mój netflix nowa funkcja jak działa
REKLAMA

Netflix nie zwalnia tempa. Pomimo powszechnego sprzeciwu, blokada współdzielenia kont okazała się ostatnio strzałem w dziesiątkę. Podając wyniki kwartalne, streamingowy gigant poinformował bowiem, że przybyła mu spora rzesza nowych subskrybentów. Teraz postanowił wprowadzić funkcję, na którą nikt narzekać nie będzie. Ma ona ułatwiać życie użytkownikom, którzy chcą obejrzeć coś na platformie, będąc poza domem.

Mój Netflix to nowa zakładka w aplikacji Netfliksa na urządzenia mobilne, która ma sprawić, że bez problemu znajdziemy w niej materiały, mogące nas w danym momencie zainteresować. Platforma wyświetla w niej pobrane treści, niedokończone filmy, odcinki seriali, niedawno wyświetlane tytuły i produkcje zapisane na Mojej liście. Nie brakuje w niej również informacji o obejrzanych zwiastunach, czy ustawionych przypomnieniach.

Czytaj także:

REKLAMA

Mój Netflix - nowa funkcja już w Polsce

Netflix przypomina jednocześnie, że oczywiście każdy użytkownik wciąż będzie mógł przeglądać stronę główną i korzystać z pełnego katalogu platformy. Zadaniem Mojego Netfliksa jest jedynie ułatwienie wyboru treści do oglądania, dobieranych przez serwis na podstawie naszych preferencji:

Pamiętaj, że im więcej powiesz nam na temat tytułów, które Ci się spodobały (na przykład zapisując więcej thrillerów akcji w stylu "Tyler Rake 2" do swojej listy lub dodając kciuk w górę przy każdym sezonie "Bridgertonów"), tym więcej tytułów znajdzie się na Twojej karcie Mój Netflix.

- czytamy w informacji przekazanej przez Netflix.
REKLAMA
Netflix - nowa funkcja

Mój Netflix pojawił się już w aplikacjach na urządzenia z systemem iOS. Użytkownicy Androida będą mogli z niej skorzystać niedługo, bo na ich smartphone'ach zadebiutuje już na początku sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA