REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czekacie na ostatni sezon Gry o tron? Na razie musi wam wystarczyć nowy zwiastun serialu Nightflyers

George R.R. Martin to nie tylko Gra o tron, ale też przednie sci-fi. Widzowie będą mogli się o tym przekonać już niedługo. W sieci pojawił się nowy teaser serialu Nightflyers.

15.05.2018
12:53
Nightflyers teaser
REKLAMA
REKLAMA

Większość serialowych maniaków czeka na premierę finałowego sezonu Gry o tron, który HBO zaplanowało na przyszły rok. Z kolei fani prozy George’a R.R. Martina z utęsknieniem wypatrują Wichrów Zimy oraz książki Fire & Blood, zapowiedzianej na listopad tego roku. Ta produkcja powinna umilić oczekiwanie wszystkim sympatykom twórczości autora.

Tymczasem nowego teasera doczekał się serial Nightflyers.

Wideo potwierdza, że obraz będzie połączeniem psychologicznego thrillera z elementami sci-fi. Nowy materiał pokazuje przede wszystkim atmosferę nieufności i lęku, jaka będzie panowała na statku.

Całość oparta jest o nowelę i zbiór opowiadań pt. Wędrowcy, które Martin stworzył jeszcze w latach 80. Fabuła serialu skupi się na losach naukowców składających się na załogę statku kosmicznego. Ich misją jest zbadanie przestrzeni i odnalezienie obcych form życia.

Nightflyers teaser class="wp-image-163179"

Jednak im dalej od domu, tym więcej niebezpieczeństw czyha na całą ekipę. Kolejne zagrożenia stawiają pod znakiem zapytania nie tylko całą ekspedycję, ale także życie jej członków. Badacze, próbując zlokalizować źródło problemów, stopniowo tracą zaufanie do siebie nawzajem.

Produkcją Nightflyers zajmuje się Syfy, a prawa do dystrybucji w Polsce posiada Netflix.

REKLAMA

Wśród członków obsady znaleźli się m.in. Gretchen Mol (Manchester by the Sea), Eoin Macken (Przygody Merlina), David Ajala (Czarne lustro) czy Angus Sampson (Naznaczony). Showrunnerem Nightflyers jest Daniel Cerone, wcześniej pracujący nad takimi serialami, jak Dexter czy Mentalista. Wśród producentów wykonawczych znalazł się także sam George R.R. Martin, którego bezpośredni udział w tworzeniu obrazu jest uniemożliwiony przez kontrakt na wyłączność z HBO. Prace na planie rozpoczęły się na początku tego roku w Limerick w Irlandii.

Data premiery Nightflyers nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA