REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Mocna adaptacja książki Harlana Cobena wśród nowości Netfliksa. Sprawdzamy noworoczne premiery

W pierwszy dzień nowego roku Netflix przygotował kilka nowości, które idealnie nadadzą się na leniwe popołudnie po Sylwestrze. W serwisie zadebiutuje mocny brytyjski serial, miniserial dokumentalny o bliźniakach oraz dokument o kryptowalutach.

01.01.2024
10:01
Mocna adaptacja książki Harlana Cobena wśród nowości Netfliksa. Sprawdzamy noworoczne premiery
REKLAMA

Na Netfliksie oficjalnie rozpoczął się Nowy Rok. O tym, jakich premier możemy się spodziewać w najbliższym czasie, pisaliśmy już w poprzednim artykule - powoli można zatem rozpocząć odliczanie do takich hitów jak "Forst", nowy sezon "Bridgertonów" czy "Rebel Moon - Część 2: Zadająca rany". Tymczasem pozostajemy w styczniu i sprawdzamy, jakimi produkcjami Netflix rozpoczął 2024 r.

REKLAMA

O produkcjach serwisu Netflix przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Nowości serwisu Netflix na Nowy Rok: "Już mnie nie oszukasz"

"Już mnie nie oszukasz" to brytyjski serial z Michelle Keegan, Adeelem Akhtarem i Richardem Armitagem w rolach głównych. Adaptacja książki Harlana Cobena o tym samym tytule skupia się na byłej żołnierce Mayi. Kiedy kobieta zauważa swojego zamordowanego męża na elektronicznej niani, odkrywa morderczy spisek powiązany ze swoją przeszłością. 

Netflix: zwiastun serialu "Już mnie nie oszukasz"

Jesteś tym, co jesz: Bliźniaczy eksperyment

Do serwisu wpadnie także miniserial dokumentalny "Jesteś tym, co jesz: Bliźniaczy eksperyment". Produkcja skupia się na bliźniętach jednojajowych, które przez 8 tygodni stosują różne style życia i diety w ramach eksperymentu badającego wpływ określonych pokarmów na ludzki organizm.

Netflix: zwiastun miniserialu "Jesteś tym, co jesz: Bliźniaczy eksperyment"

Kryptoprzekręt

REKLAMA

Ostatnia noworoczna nowość to trzymający w napięciu film dokumentalny "Kryptoprzekręt". Dokument skupia się na trzech mężczyznach, którzy postanowili wykorzystać słabo regulowany rynek krypto walut, aby wyłudzić od inwestorów miliony na luksusowe życie. 

Netflix: zwiastun filmu "Kryptoprzekręt"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA