REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Rebel Moon" potrzebowało chwili, aby stać się najpopularniejszym filmem Netfliksa zeszłego tygodnia

"Rebel Moon" zadebiutowało na Netfliksie parę dni temu. Nowy film Zacka Snydera potrzebował w sumie jednego weekendu, aby stać się największym hitem zeszłego tygodnia na Netfliksie. Na całym świecie użytkownicy oglądali go bowiem ponad 54 mln godzin.

27.12.2023
19:03
rebel moon zack snyder netflix najpopularniejsze
REKLAMA

"Rebel Moon" zadebiutowało nieco wcześniej, niż pierwotnie zapowiadano. Premierę przełożono bowiem na 21 grudnia. Przynajmniej w Stanach Zjednoczonych, bo u nas oznaczało to tak naprawdę przesunięcie o kilka godzin - film zamiast o 9:00 rano 22 grudnia, pojawił się o 4:00 w nocy z 21 na 22 grudnia. Tak czy owak, zmiana daty była raczej kosmetyczna. Niemniej z pewnością ucieszyła wszystkich fanów Zacka Snydera. Zresztą wygląda na to, że nie tylko ich.

"Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia" było jedną z najbardziej (o ile nie po prostu: najbardziej) wyczekiwaną premierą Netfliksa tego roku. Użytkowników platformy z całego świata nie odstraszyły więc nawet negatywne recenzje, które pojawiły się jeszcze przed debiutem filmu. Pomimo zaledwie 25 proc. pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes subskrybenci serwisu rzucili się na produkcję, jak tylko się pojawiła.

Więcej o "Rebel Moon" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Rebel Moon - film Zacka Snydera hitem na Netfliksie

W ciągu paru dni, bo do 24 grudnia włącznie, użytkownicy Netfliksa na całym świecie oglądali "Rebel Moon" przez ponad 54 mln godzin. Spędzili więc przy nim ponad 6 tys. lat(!). Oznacza to, że produkcja została w całości odtworzona niecałe 24 mln razy. Wynik ten zapewnił jej pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych filmów anglojęzycznych platformy zeszłego tygodnia.

Rebel Moon

"Rebel Moon" przejmuje w ten sposób pałeczkę po "Zostaw świat za sobą", które przez dwa poprzednie tygodnie okupowało pierwsze miejsce zestawienia. Teraz z wynikiem niecałych 47 mln godzin i (prawie 20 mln pełnych wyświetleń) zajmuje pozycję drugą. Warto jednak nadmienić, że w premierowym tygodniu użytkownicy Netfliksa oglądali go o wiele chętniej niż nowy film Zacka Snydera (prawie 99 mln godzin i niemal 42 mln pełnych wyświetleń).

Zack Snyder cieszy się z sukcesu "Rebel Moon", za który postanowił podziękować fanom w swoich mediach społecznościowych. Jednocześnie zachęca ich już do oglądania drugiej części filmu, mającej zadebiutować na Netfliksie za kilka miesięcy:

Udało nam się, rebelianci! Dzięki za to, że "Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia" stało się najpopularniejszym filmem Netfliksa NA ŚWIECIE! Nie mogę się doczekać, aż zobaczycie część drugą.

REKLAMA
Zack Snyder - Rebel Moon - Netflix

Pierwsza część "Rebel Moon" już na Netflix. Druga pojawi się na platformie 19 kwietnia 2024 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA