REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Rebel Moon" Zacka Snydera jest już na Netfliksie. Oto wszystkie nowości serwisu

Przed świątecznym weekendem do serwisu Netflix wpadły dwie nowości. Wśród dzisiejszych premier znalazł się długo wyczekiwany film "Rebel Moon" w reżyserii Zacka Snydera.

22.12.2023
11:42
"Rebel Moon" Zacka Snydera jest już na Netfliksie. Oto wszystkie nowości serwisu
REKLAMA

W zeszłym tygodniu Netflix podarował swoim widzom pierwszą część prezentu świątecznego, publikując w serwisie rekordową liczbę nowości. Na platformie pojawiły się nie tylko kultowe klasyki, takie jak "Pulp Fiction" czy "Buntownik z wyboru", ale również serial "Flash" dla fanów Marvela i nowości sygnowane logo Netfliksa. Dziś będzie równie emocjonująco, a to za sprawą długo wyczekiwanego filmu Zacka Snydera, który w końcu wylądował na platformie.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: Rebel Moon - część 1: Dziecko ognia

"Rebel Moon" to film z gatunku science fiction i fantasy w reżyserii Zacka Snydera, który współtworzył scenariusz wraz z Kurtem Johnstadem i Shayem Hattenem. Akcja produkcji rozgrywa się w kontrolowanym przez skorumpowane rządy wszechświecie, a jej główną bohaterką jest Kora, mieszkanka spokojnej kolonii na skraju galaktyki. Kiedy pojawia się zagrożenie w postaci potężnych armii, Kora werbuje outsiderów, wieśniaków, wojenne sieroty i powstańców z różnych światów w celu stworzenia z nich wyszkolonych wojowników. Bohaterowie, połączeni potrzebą zemsty i odkupienia, będą musieli stawić czoła opresyjnemu rządowi i wygrać bitwę o dalsze losy galaktyki. W obsadzie znaleźli się Sofia Boutella, Charlie Hunnam, Anthony Hopkins, Cleopatra Coleman, Fra Fee Ed Skrein, Jena Malone, Michiel Huisman oraz Corey Stoll.

Netflix: zwiastun filmu "Rebel Moon"

Potwór z Gyeongseongu

Na Netfliksie zadebiutowały także nowe odcinki koreańskiego serialu "Potwór z Gyeongseongu". Akcja produkcji rozgrywa się w tytułowym Gyeongseongu w 1954 roku. To mroczny czas w historii Seulu po rządami kolonialnymi. Głównymi bohaterami są młody przedsiębiorca i piękna detektywa, którzy walczą z potworem zrodzonym z ludzkiej chciwości. 

Netflix: zwiastun serialu "Potwór z Gyeoseongu"
REKLAMA

O produkcjach w serwisie Netflix przeczytasz na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA