REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD /
  3. Dzieje się
  4. Netflix /

Kontynuacja serialu twórców "Domu z papieru" już na Netfliksie. Sprawdzamy nowości serwisu

Tęskniliście za przygodami trójki nieustraszonych kobiet, których największym marzeniem jest wolność? Jest dobra wiadomość – Gina, Coral i Wendy wracają wraz z trzecim sezonem "Sky Rojo". Co jeszcze obejrzymy w ten piątek w serwisie Netflix?

13.01.2023
9:13
nowosci netflix na piatek sky rojo
REKLAMA

Netflix ruszył w nowy rok pełną parą. W zeszłym tygodniu w serwisie pojawiła się długo wyczekiwana kontynuacja serialu "Ginny & Georgia", debiutująca tego samego dnia produkcja "Kowbojka z Kopenhagi" oraz najnowszy film kryminalny z Christianem Balem – "Bielmo". Jakie nowości szykuje dla nas Netflix w ten piątek?

REKLAMA

Nowości Netfliksa na piątek: "Próba ognia: Pożar w kinie Uphaar"

Oparty na faktach serial kryminalny nawiązuje do tragicznego wydarzenia z 13 czerwca 1997 roku, kiedy w kinie Uphaar w Delhi wybuchł pożar. Wskutek nieokiełznanego żywiołu pięćdziesiąt dziewięć osób zostało uwięzionych w budynku i zmarło z powodu uduszenia. Serial skupia się na rodzicach, którzy pogrążeni w żalu po śmierci dzieci walczą o sprawiedliwość.

Netflix - zwiastun serialu "Próba ognia: Pożar w kinie Uphaar"

Sky Rojo: Sezon 3.

Po udanej kradzieży czterech milionów euro, Gina (Yany Prado), Coral (Veronica Sanchez) i Wendy (Lali Esposito) trafiają na Maderę. Ich spokój nie będzie jednak trwał długo – Romeo (Asier Etxeandia), który sprytnie zmanipulował Moisesa (Miguel Angel Silvestre), nie spocznie, dopóki nie dopadnie przebiegłego trio.

Netflix - zwiastun trzeciego sezonu serialu "Sky Rojo"

Zaginiony pies

Wzruszająca historia, jak każda, która opowiada o losach psich przyjaciół. Dlatego, gdy nagle znika ukochany pies chłopaka (Johnny Berchtold), jego właściciel podejmuje wraz z ojcem (Rob Lowe) desperackie poszukiwania, by odnaleźć swojego czworonoga.

Netflix - zwiastun filmu "Zaginiony pies"

Break Point

REKLAMA

Serena Williams, Novak Djokovic czy Rafael Nadal – nazwiska, które zna cały świat. Ten serial dokumentalny opowiadający emocjonujące historie światowej sławy tenisistów, którzy dążą do sławy, a przede wszystkim do zwycięstw w turniejach wielkoszlemowych.

Netflix - zwiastun serialu "Break Point"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA