REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Spin-off "Bridgertonów" zadebiutował na Netfliksie. Jakie jeszcze nowości wpadły do serwisu?

Co warto zrobić po intensywnie spędzonej na grillowaniu majówce? Z pewnością zajrzeć na Netfliksa. W serwisie pojawiło się bowiem sporo nowości, które zdecydowanie warto nadrobić. Wśród nich długo wyczekiwany spin-off ze świata Bridgertonów "Królowa Charlotta: Opowieści ze świata Bridgertonów" oraz turecki serial "Krawiec", który znalazł się w topce oglądanych produkcji na Netfliksie.

05.05.2023
6:36
Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów
REKLAMA

Majówka, majówka i po majówce. Ten rok był wyjątkowo łaskawy, jeśli chodzi o usytuowanie dni wolnych od pracy w majówkowym tygodniu. Tych, którzy postanowili nie brać wolnego w dwa ostatnie dni robocze, pocieszam, że dziś już piątek. A jak piątek, to oczywiście cotygodniowe nowości Netfliksa. Mimo że dzisiaj nowości się nie pojawią, to nic straconego, bo od poniedziałku po serwisie oglądają się jak szalone najnowsze produkcje, które warto nadrobić przez weekend.

REKLAMA

Czytaj także:

Nowości w serwisie Netflix: "Love Village"

"Love Village" to bardzo przyjemne reality show o japońskich korzeniach, w którym udział biorą single po 35 roku życia. W poszukaniu swojej miłości, uczestnicy przenoszą się na wieś, gdzie razem zamieszkają w wiejskiej posiadłości, otoczonej sielskimi widokami. 

Netflix - zwiastun programu "Love Village"

Krawiec

Turecki serial "Krawiec" uplasował się na 5. miejscu, jeśli chodzi o najchętniej oglądane seriale w serwisie Netflix. Skupia się on na historii znanego krawca, mającego za zadanie uszyć suknię, którą w dniu ślubu ubierze narzeczona jego przyjaciela. Nie byłoby tureckiego serialu bez intrygi, a tutaj coś za uszami mają wszyscy troje - krawiec, jego przyjaciel i wybranka jego serca, a mroczne sekrety mocno skomplikują ich życie.

Netflix - zwiastun serialu "Krawiec"

Małżeństwo po żydowsku

"Małżeństwo po żydowsku" to ślubne reality show, w którym niezawodna swatka Aleeza Ben Shalom pomoże samotnym Żydom, gotowym na poważny związek, odnaleźć swojego idealnego partnera w USA lub Izraelu. 

Netflix - zwiastun programu "Małżeństwo po żydowsku"

Sanctuary

Japoński serial "Sanctuary" skupia się na historii młodego zawodnika sumo. Ambitny bohater rozpoczyna walkę ze sportowcami, którzy tradycję sumo uznają jako świętość. W rolę głowną wcielił się Kataru Ichinose, były kick-boxer, który musiał poddać się ciężkim treningom, by zagrać w serialu.

Netflix - zwiastun filmu "Sanctuary"

Spin-off uwielbianego przez widzów serialu "Bridgertonowie" jest już na Netfliksie. "Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów" to historia młodej i nieustraszonej tytułowej królowej Charlotty, która łamie zasady i nie straszne jej są skandale. Czy jednak z jej nietuzinkowymi cechami okaże się dobrą partnerką dla króla Jerzego?

Netflix - zwiastun serialu "Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA