REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Dwa polskie filmy hitami Netfliksa na świecie. Jednego u nas na platformie nie obejrzycie

"Znachor" za granicą znany jako "Forgotten Love" już czwarty tydzień z rzędu utrzymuje się na wysokim miejscu globalnej listy najpopularniejszych nieanglojęzycznych filmów dostępnych na Netfliksie. Właśnie dołączyła do niego kolejna polska produkcja. Rodzimego erotyka w ofercie platformy w naszym kraju jednak nie znajdziecie.

25.10.2023
11:29
polskie filmy netflix znachor heaven in hell
REKLAMA

"Znachor" stał się globalnym hitem Netfliksa już po swoim premierowym tygodniu. Użytkownicy platformy oszaleli wręcz na punkcie "Forgotten Love" i ciągle chętnie po nią sięgają. Polska produkcja od dłuższego czasu nie schodzi więc nie tylko z listy najpopularniejszych filmów serwisu w naszym kraju, ale ogólnie - najpopularniejszych nieanglojęzycznych filmów usługi. Aktualnie znajduje się na piątym miejscu zestawienia.

Początkowo "Znachor" przegrywał jedynie z hiszpańskim "Nigdzie". Potem jednak na liście zaczęły pojawiać się kolejne tytuły i teraz musi uznawać jeszcze wyższość horroru "Konferencja", akcyjniaka "Balerina" i katastroficznego "The Quake". Niespodziewanie jednak w zestawieniu wsparła go inna rodzima produkcja - erotyk "Heaven in Hell" od współreżysera (zgadliście!) trylogii "365 dni".

Więcej o polskich hitach Netfliksa poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Netflix - dwa polskie filmy na liście globalnych hitów

"Heaven in Hell" to opowieść o spokojnej, ułożonej sędzinie z odchowaną już córką. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się przystojny młodzieniec Max, z którym wdaje się w płomienny romans. Tej miłości nie chcą zaakceptować ich najbliżsi. W końcu różnica wieku jest zbyt duża.

Heaven in Hell - Netflix - hit
REKLAMA

Chociaż "Heaven in Hell" dobre nie jest, to jednak przyciągnęło mnóstwo użytkowników Netfliksa, zapewniając mu siódmą pozycję na globalnej liście najpopularniejszych filmów nieanglojęzycznych zeszłego tygodnia. Produkcję w pełni wyświetlono 2,6 mln razy - łącznie oglądano ją przez 5,2 mln godzin, czyli jakieś 593,5 lat! Wynik ten z pewnością okazałby się większy, gdyby tytuł był dostępny również na polskim Netfliksie. A w ofercie platformy w naszym kraju go nie znajdziemy.

Więcej o "Heaven in Hell" dowiesz się z naszej recenzji: "Heaven in Hell" to film dla ludzi, których podniecało "365 dni". I niestety tylko dla nich

Nie znaczy to jednak, że w Polsce "Heaven in Hell" legalnie w streamingu obejrzeć się nie da. Film już dawno temu trafił bowiem na Prime Video, gdzie okazał się hitem. Przez wiele tygodni utrzymywał się na liście najpopularniejszych tytułów platformy Amazona dostępnych w naszym kraju.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA