REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Mocny hiszpański thriller jest już na Netfliksie. Sprawdzamy nowości w serwisie

Na Netfliksa wpadło dziś kilka nowości, które z pewnością umilą początek weekendu. Wśród nich wyjątkowa komedia, mocny thriller oraz coś dla najmłodszych. Sprawdzamy, co zadebiutowało dziś na platformie.

29.09.2023
9:46
Mocny hiszpański thriller jest już na Netfliksie. Sprawdzamy nowości w serwisie
REKLAMA

W tym tygodniu było w czym wybierać, jeśli chodzi o nowości Netfliksa. Pojawił się przede wszystkim długo wyczekiwany "Znachor" z Leszkiem Lichotą w roli głównej, a także "Szybcy i wściekli 9" oraz anime "Castlevania: Nocturne". Do serwisu wpadł także polski kryminał "Święty", gdzie w rolę główną wcielił się Mateusz Kościukiewicz, a także wyjątkowy dokument o Bohdanie Smoleniu - "Bohdan Smoleń. W cieniu sceny". Co zobaczymy dzisiaj?

REKLAMA

Artykuły na temat nowości w serwisie Netflix pojawiają się w serwisie Spider's Web niemal codziennie:

Nowości serwisu Netflix na piątek: Nie przeszkadzać

Turecka komedia "Nie przeszkadzać" skupia się na pewnym mężczyźnie, który zostaje zwolniony z pracy podczas pandemii. Kiedy bohater znajduje w końcu posadę w spokojnym hotelu, okazuje się, że jego ekscentryczni goście zmieniają pierwszą noc mężczyzny w szaloną przygodę. 

Netflix: zwiastun filmu "Nie przeszkadzać"

Nigdzie

Na Netfliksie zadebiutował dziś także mocny hiszpański thriller "Nigdzie". Fabuła skupia się na ciężarnej kobiecie, która po ucieczce ze zdewastowanego kraju rządzonego przez dyktaturę, próbuje przetrwać, dryfując samotnie na morzu w kontenerze. 

Netflix: zwiastun filmu "Nigdzie"

Power Rangers Cosmic Fury

Dziś wpadło także coś dla najmłodszych. W serialu "Power Rangers Cosmic Fury" drużyna superbohaterów będzie musiała wyruszyć w kosmos i ocalić wszechświat po tym, gdy Lord Zedd powraca jeszcze potężniejszy. 

Netflix: zwiastun filmu "Power Rangers Cosmic Fury"

Samurai Shodown

REKLAMA

Skoncentruj swój umysł. Wyciągnij ostrze. Weź śmierć w objęcia. Przewiduj, rozbrajaj i atakuj przeciwnika, aby zasmakować słodkiego zwycięstwa - to właśnie czeka użytkowników Netfliksa za sprawą gry, która dzisiaj zadebiutowała w sklepie App Store.

Netflix: zwiastun gry "Samurai Shodown"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA