REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Szybcy i wściekli" z piskiem opon wjeżdżają na Netfliksa. Do serwisu wpadło kilka niezłych nowości

Na Netfliksie będzie dziś gorąco. Oprócz "Szybkich i wściekłych", którzy właśnie zaparkowali w nowościach serwisu, pojawi się także anime w konwencji science fiction, australijska komedia romantyczna oraz film dokumentalny o mrocznych tajemnicach meksykańskiego kościoła.

28.09.2023
8:36
Szybcy i wściekli z piskiem opon wjeżdżają na Netfliksa. Do serwisu wpadło kilka nowości
REKLAMA

Choć cała uwaga widzów Netfliksa skupia się teraz na zupełnie odświeżonej wersji "Znachora" z Leszkiem Lichotą w roli głównej, to warto przypomnieć o tym, co zadebiutowało w serwisie w ostatnim czasie, a było tego całkiem sporo. Na 1. miejscu topki Netfliksa uplasował się film "Czarny notes", który znalazł się wśród czwartkowych nowości zeszłego tygodnia, a najchętniej oglądanymi obecnie produkcjami są także dokument o Bohdanie Smoleniu oraz finałowy sezon serialu "Sex Education". Tymczasem sprawdzamy, co dzisiaj wpada do serwisu.

Artykuły o nowościach serwisu Netflix pojawiają się na łamach Spider's Web niemal codziennie:

REKLAMA

Nowości Netflix na czwartek: Castlevania: Nocturne

"Castlevania: Nocturne" to anime w konwencji science fiction i fantasy, które skupia się na Richterze Belmoncie. Podczas gdy Francja jest pochłaniana przez rewolucję, Belmont za wszelką cenę stara się dochować rodowej tradycji i zapobiec hegemonii bezwzględnej władczyni wampirów. 

Netflix: zwiastun anime "Castlevania: Nocturne"

Miłość w przestworzach

Australijska komedia romantyczna "Miłość w przestworzach" skupia się na historii niezależnej lotniczki. Kobieta, walcząca o utrzymanie rodzinnej firmy, zaczyna zakochiwać się w człowieku przysłanym przez spółkę matkę, który zjawił się, by raz na zawsze uziemić jej biznes.

Netflix: zwiastun filmu "Miłość w przestworzach"

Mroczne oblicze La Luz del Mundo

W mocnym filmie dokumentalnym "Mroczne oblicze La Luz del Mundo" zebrano wywiady oskarżycieli liderów megakościoła La Luz del Mundo. Rozmówcy po raz pierwszy ujawniają skalę molestowania seksualnego, jakiego padli ofiarami.

Netflix: zwiastun filmu "Mroczne oblicze La Luz del Mundo"

Szybcy i wściekli 9

REKLAMA

Zapnijcie pasy, na Netfliksa wjechali z piskiem opon "Szybcy i wściekli". W 9. części popularnej serii Dominic Toretto i jego ekipa, w celu udaremnienia zagrażającego cywilizacji spisku, będą musieli ścigać się z czasem. Na czele mrocznej intrygi stoi elitarny przestępca, który okazuje się być bratem Doda.

Netflix: zwiastun filmu "Szybcy i wściekli 9" (2021)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA