REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Nowy sezon najdłuższego serialu Netfliksa wśród nowości serwisu. A dzisiaj wpadło ich mnóstwo

To będzie pracowity weekend dla tych, którzy będą buszować wśród nowości na platformie Netflix, bo dziś wpadła ich rekordowa ilość. Do najnowszych produkcji serwisu dołączyły dwie długo wyczekiwane kontynuacje - hitowa animacja dla dorosłych oraz tytuł, który jest na ten moment najdłużej trwającym serialem na Netfliksie. I nie zapowiada się, aby szybko się skończył.

20.10.2023
9:37
Nowy sezon najdłuższego serialu Netfliksa wśród nowości serwisu. A dzisiaj wpadło ich mnóstwo
REKLAMA

Jeżeli jeszcze jesteście w trakcie oglądania brytyjskiego serialu kryminalnego "Ciała", który wczoraj zadebiutował na Netfliksie, to będziecie się musieli pospieszyć, żeby zdążyć jeszcze rzucić okiem na dzisiejsze nowości serwisu. A zdaję sobie sprawę, że to będzie nie lada wyzwanie, bo wczorajsze premiery, takie jak "Neon" i "Crypto Boy", również mogły nie pozwolić oderwać się od ekranu. Polecam jednak przerwać oglądanie i zapoznać się z najnowszymi produkcjami serwisu Netflix, bo tak gigantycznej liczby tytułów jednego dnia jeszcze nie było.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: Stwór

Akcja tureckiego miniserialu "Stwór" rozgrywa się w czasach Imperium Osmańskiego w Stambule, a fabuła skupia się na zuchwałym naukowcu i jego uczniu. Kiedy mężczyznę spotyka tragedia, chłopak postanawia dokończyć dzieło mistrza niezbadaną metodą, co doprowadza do strasznych konsekwencji.

Netflix: zwiastun miniserialu "Stwór"

Big Mouth: sezon 7.

Na Netfliksie zadebiutowała także kontynuacja hitowego serialu Nicka Krolla i Andrew Goldberga dla dorosłych - "Big Mouth". W 7. już sezonie produkcji ponownie spotkamy się z nastoletnimi bohaterami, których życie zostaje wywrócone do góry nogami przez blaski i koszmary dojrzewania. 

Netflix: zwiastun 7. sezonu serialu "Big Mouth"

Doona!

Dramat romantyczny "Doona!" to wzruszająca historia studenta, który musi mierzyć się nie tylko z życiem osobistym i nauką - chłopak ma również nietypowy problem, a jest mieszkanie pod jednym dachem z piękną byłą gwiazdą K-popu.

Netflix: zwiastun filmu "Doona!"

Szkoła dla elity: sezon 7.

Wygląda na to, że najdłużej trwający serial Netfliksa prędko się nie skończy. W serwisie zadebiutował bowiem 7. sezon "Szkoły dla elity", produkcji o konfliktach między bogatszymi uczniami a trójką pochodzących z klasy robotniczej nastolatków, którzy trafiają do ekskluzywnej prywatnej szkoły w Hiszpanii. 

Netflix: zwiastun 7. sezonu serialu "Szkoła dla elity"

Przetrwać w raju

Na Netfliksie pojawiło się także luksusowe reality show "Przetrwać w raju", gdzie uczestnicy muszą zawiązywać sojusze i walczyć o przeniesienie z dziczy do ekskluzywnej willi. Szansą jest oczywiście wygrana ogromnej nagrody pieniężnej. 

Netflix: zwiastun reality show "Przetrwać w raju"

Disco Inferno

"Disco Inferno" to mocny horror, którego fabuła skupia się na dwojgu młodych ludzi, przygotowujących się do występu w modnej dyskotece w Los Angeles. Okazuje się jednak, że są oni prześladowani przez mroczną istotę, która czyha na ich nienarodzone dziecko. 

Netflix: zwiastun filmu "Disco Inferno"

Flashback

Mrożący krew w żyłach horror "Flashback" opowiada historię nauczycielki jogi, która poda ofiarą napadu, a przed oczami przesuwa jej się całe życie. Teraz kobieta ściga się z czasem, aby uratować swojego ukochanego za wszelką cenę. 

Netflix: zwiastun filmu "Flashback"

Kandasamys: The Baby

Południowoafrykański film "Kandasamys: The Baby" to pogodna komedia, w której bohaterami są młodzi rodzice, ich dziecko oraz teściowie. W 4. części serii dziadkowie udają się na Mauritius, by powitać swojego nowo narodzonego wnuka, gdzie spotykają ich liczne perypetie. 

Netflix: zwiastun filmu "Kandasamys: The Baby"

Trzech tatuśków

Na Netfliksie zadebiutowała także inna szalona komedia - "Trzech tatuśków". Fabuła produkcji skupia się na tytułowych ojcach, którzy próbują odnaleźć się w nowoczesnym świecie, choć poruszają się w nim jak słoń w składzie porcelany. W rolach głównych wystąpili Bill Burr, Bobby Cannevale i Bokeem Woodbine.

Netflix: zwiastun filmu "Trzech tatuśków"

Vjeran Tomic: Spiderman z Paryża

Ostatnią nowością w serwisie Netflix na dziś jest film dokumentalny "Vjeran Tomic: Spiderman z Paryża". Porusza on historię włamywacza, który w 2010 roku obrabował paryskie Muzeum Sztuki Współczesnej. Teraz sprawca opowiada o tym, w jaki sposób dokonał największej kradzieży dzieł sztuki w historii. 

Netflix: zwiastun filmu "Vjeran Tomic: Spiderman z Paryża"
REKLAMA

O nowościach w serwisie Netflix piszemy w Spider's Web na bieżąco:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA