REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć film "O psie, który jeździł koleją" online? Produkcja jest już w VOD

Film "O psie, który jeździł koleją" z Lilianą Zajbert i Mateuszem Damięckim w rolach głównych trafił do VOD i można obejrzeć go w ramach wypożyczenia online. Do jakich serwisów wpadł film familijny z ubiegłego roku w reżyserii Magdaleny Nieć? Sprawdzamy.

03.02.2024
12:43
o psie ktory jezdzil koleja gdzie obejrzec vod
REKLAMA

Adaptacja książki Romana Pisarskiego zadebiutowała w kinach pod koniec sierpnia 2023 r., czyli akurat na otarcie łez dla tych, którzy jedną nogą byli już na szkolnych korytarzach po wakacyjnej labie. Twórcy nie zdecydowali się jednak na zrealizowanie wiernej adaptacji lektury - reżyserka Magdalena Nieć wraz ze scenarzystami, Marcinem Siemiątkowskim i Mojcą Tirs, postanowili pokazać historię uroczego owczarka szwajcarskiego o imieniu Labo i zmienić nieco zakończenie kultowej powieści dla dzieci. Jak im to wyszło? Teraz możecie ocenić sami. Nagrodzony Złotym Lwem film "O psie, który jeździł koleją" wpadł do kilku serwisów VOD i można obejrzeć go w ramach wypożyczenia.

REKLAMA

Na temat filmu "O psie, który jeździł koleją" piszemy więcej w serwisie Spider's Web:

"O psie, który jeździł koleją" - gdzie obejrzeć film online?

Bohaterką filmu familijnego jest Zuzia (Liliana Zajbert), której tata Piotr (Mateusz Damięcki) jest pracownikiem kolei. Kiedy podczas wycieczki na najstarszą stację kolejową ratuje z opresji owczarka Lampo, traci przytomność. Po wizycie w szpitalu okazuje się, że jej stan zdrowia nie jest stabilny w związku z problemami z jej sercem. Tymczasem wyjątkowy owczarek staje się hitem internetu, a zarazem najlepszym przyjacielem Zuzi. Dyrektor (Adam Woronowicz) stacji kolejowej, zazdrosny o sławę Lampo, postanawia pozbyć się psa ze stacji. W tym samym czasie dziewczynka zaczyna coraz bardziej podupadać na zdrowiu i prędko okazuje się, że tylko bliskość z ukochanym czworonogiem może być dla niej lekarstwem, które najbardziej potrzebuje.

Produkcja "O psie, który jeździł koleją" jest dostępna w ramach wypożyczenia w serwisach:

REKLAMA
Zwiastun filmu "O psie, który jeździł koleją" (2023)

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA