REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Patryk Vega ogłasza film „Pętla”. Widzowie w komentarzach ostro kpią z reżysera

Patryk Vega to jeden z najpopularniejszych polskich reżyserów. W ostatnich miesiącach coraz wyraźniej widać jednak, że coraz więcej odbiorców krytykuje twórcę. Pokazują to choćby komentarze pod jego dzisiejszą zapowiedzią filmu „Pętla”, który wkrótce otrzyma premierowy zwiastun.

02.06.2020
11:09
patryk vega pętla
REKLAMA
REKLAMA

Kolejne rządy w Europie systematycznie znoszą kolejne zakazy nałożone na przemysł filmowy wraz z początkiem kwarantanny. Kolejne głośne filmy i seriale wracają na plan. Od 6 czerwca wrócić do oficjalnej działalności będą mogły też polskie kina, choć największe sieci mają zamiar poczekać z otwarciem swoich placówek. Tak czy inaczej, środowisko filmowe powoli wraca do życia, co postanowił w swoim stylu skomentować Patryk Vega.

Reżyser „Botoksu” i „Polityki” w krótkim wideo opublikowanym na swoim Facebooku zapowiedział nową produkcję pełnometrażową. Film będzie nosić tytuł „Pętla” i według wcześniejszych zapowiedzi medialnych ma dotyczyć tzw. afery podkarpackiej. Vega zdradził także, kiedy możemy się spodziewać zwiastuna tego dzieła.

Patryk Vega zapowiedział film „Pętla”. Ale raczej nie spodziewał się tak negatywnych reakcji na swoje wideo.

Większość komentarzy zamieszczonych pod filmem jest nastawiona krytycznie lub prześmiewczo do następnej produkcji filmowca. Przeważają głosy, że Patryk Vega idzie coraz bardziej w ilość, a jego kolejne filmy nie stoją na wystarczająco wysokim poziomie. Nie brak otwartych kpin z twórcy, a nawet wyjątkowo obraźliwych haseł pod jego adresem (czego oczywiście nie wolno tolerować bez względu na jakie jest nasze nastawienie do twórczości Vegi).

REKLAMA

Wśród reakcji na wideo pojawiają się oczywiście także radosne głosy potencjalnych widzów, ale nie sposób tego porównać z entuzjazmem, jaki Vega wywoływał jeszcze kilka lat temu. Wydaje się, że obecna sytuacja stanowi wynik systematycznego spadku zaufania do reżysera, który przecież jakiś czas temu przyznał się do oszukiwania swoich fanów przed premierą „Polityki”. Na jego wizerunku mocno zaciążył też fakt, że Patryk Vega kręcił film w trakcie kwarantanny, nic nie robiąc z bezpieczeństwa współobywateli. Wszystko to zaś przełożyło się na gorsze wyniki finansowe jego dwóch ostatnich produkcji, które wciąż doczekały się niezłych wyników, ale nie na poziomie największych hitów reżysera (więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ).

Zwiastun filmu „Pętla” trafi do sieci 3 czerwca o 9:00.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA