REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Weekendowe kino Playera zapewni wam mnóstwo filmowych emocji. Sprawdźcie, co obejrzeć

Player zapewni wam rozrywkę na każdy weekend czerwca. W piątki na platformie będą pojawiały się filmowy, przez które ponownie nie pójdziecie na od dawna przekładane spotkanie ze znajomymi. "Zabójcza portierka" już w serwisie zadebiutowała, a w kolejnych tygodniach będziemy mogli zobaczyć m.in. "Pomiędzy słowami" i "Dziewczynę we mgle".

04.06.2022
10:29
lejdis player co oglądać premiery
REKLAMA

Szukacie powodu, aby w piątek znowu nie pójść na od dawna przekładane spotkanie ze znajomymi? Player przygotował dla was niepodważalne wymówki. Co tydzień, na dobry początek weekendu w serwisie będą pojawiać się filmy nowe i produkcje dobrze nam już znane. Jeśli więc chcielibyście sobie przypomnieć "Lejdis" to będziecie mieć ku temu okazję już za dwa tygodnie.

REKLAMA

Weekendowe kino w Player.pl

Już teraz Player dostarcza wam adrenaliny "Zabójczą portierką". W kolejne weekendy na platformie zadebiutuje m.in. "Pomiędzy słowami" i "Dziewczyna we mgle". A to przecież tylko kilka z piątkowych premier serwisu tego miesiąca.

Zabójcza portierka

Zabójcza portierka - co oglądać - Player

Jeśli nie wyobrażasz sobie świąt bez seansu "Szklanej pułapki", "Zabójcza portierka" jest właśnie dla ciebie. To opowieść o byłej żołnierce, która pracuje jako portierka w luksusowym apartamentowcu. Tylko ona może powstrzymać najemników, próbujących ukraść z budynku bezcenne dzieła sztuki. W rolach głównych Ruby Rose i Jean Reno.

Film już na Player.pl.

Pomiędzy słowami

Już wiecie, że nadchodzący tydzień będzie dla was ciężki? Będziecie potrzebowali chwili wytchnienia w następny piątek? Odpalcie Playera, bo już 10 czerwca znajdziecie na nim "Pomiędzy słowami", czyli film zmysłowy, intymny i refleksyjny. Błyszczą w nim Jakub Gierszał i Andrzej Chyra.

Premiera: 10 czerwca na Player.pl.

Pinokio

Pinokio - co oglądać - Player

Twórca głośnej "Gomorry" stanął za kamerą "Pinokia"? Każdy, kto zna filmy Matteo Garrone wie, że nie mogła to wyjść zwykła adaptacja znanej wszystkim opowieści. Reżyser uwspółcześnił ją i nasączył własną wrażliwością. Twardy realizm miesza się tu więc z realizmem magicznym, dając iście wybuchową mieszankę.

Premiera: 10 czerwca na Player.pl.

Lejdis

"Testosteron" już teraz dostępny jest na Playerze, a za dwa tygodnie dołączy do niego "Lejdis". To znana i lubiana polska komedia o przyjaciółkach, które wspólnie mierzą się z problemami zawodowymi i prywatnymi. Jak najęte rzucają przy tym zabawnymi tekstami. Jeśli będziecie potrzebować poprawy humoru, nie zastanawiajcie się, tylko oglądajcie ten film.

Premiera: 17 czerwca na Player.pl.

Dziewczyna we mgle

Donato Carrisi najpierw napisał książkę. Od początku jednak o "Dziewczynie we mgle" myślał w kategoriach filmowych. I bardzo dobrze. Bo na ekranie ta opowieść zyskuje nowe znaczenia. Wszystko jest na miejscu. Intryga, napięcie i zwroty akcji. Ale tylko obraz był w stanie dodać do nich tak gęstą i mroczną atmosferą.

Premiera: 17 czerwca na Player.pl.

Powrót Bena

Powrót Bena - co oglądać - Player

Na koniec czerwca Player proponuje ciepłą opowieść o miłości matki do dziecka. "Powrót Bena" to historia kobiety, która wracając ze świątecznych zakupów, spotyka nieoczekiwanego gościa. Jej syn powinien być w tym momencie na odwyku, ale Holly się tym nie przejmuje i wita go z otwartymi ramionami. Nie wie jednak, że będzie musiała o niego walczyć.

Premiera: 24 czerwca na Player.pl.

Weekendowe kino - jakie jeszcze filmy oglądać w czerwcu na Playerze?

Powyższe tytuły, to tylko część filmów, które w ramach weekendowego kina pojawiać się będą w piątki na Playerze. Na platformie nie zabraknie również takich produkcji, jak:

  • Testosteron - już na Player.pl
  • Drugie życie króla - 10/06/2022
  • Tajemnice Joan - 17/06/2022
  • Porady na zdrady - 24/06/2022
REKLAMA
Player - czerwiec - co oglądać?

To co? Już wiecie, że w czerwcu nie będziecie oddawać się piątkowym szaleństwom, bo chcecie poprawić sobie humor "Drugim życiem króla" i poznać "Tajemnice Joan"? Zanim to zrobicie, nie zapomnijcie o ponownym seansie "Testosteronu", aby sprawdzić, czy ta polska komedia bawi tak samo jak przed laty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA