1. Rozrywka
  2. VOD

W czasie wojny w Ukrainie musimy być na bieżąco. Dzięki Polsat Box Go dostęp do rzetelnych informacji będziecie mieć zawsze pod ręką

Lokowanie produktu: Grupa Polsat Plus

W czasie wojny w Ukrainie musimy być dobrze poinformowani. Stacje telewizyjne zmieniły więc swoje ramówki. Polsat News i Wydarzenia 24 nadają wydania specjalne, w których podawane są tylko i wyłącznie sprawdzone doniesienia. Dzięki Polsat Box Go możecie mieć do nich dostęp zawsze pod ręką. Usługa zapewni wam też chwilę rozrywki w tych trudnych czasach.

16.03.2022
13:51
polsat box go kanały tv informacje

Musimy być na bieżąco. Biorąc pod uwagę wojnę w Ukrainie, nie mamy innego wyjścia. Walki toczą się tuż za naszą wschodnią granicą. Nic więc dziwnego, że chociaż jesteśmy członkami NATO i Unii Europejskiej, czujemy, że porządek w Polsce jest zagrożony. Agresja Putina była atakiem na cały wolny świat, dlatego z uwagą śledzimy wszelkie doniesienia z frontu. W tym momencie nie ma ważniejszych wiadomości, a stacje informacyjne dbają, abyśmy byli dobrze zorientowani w sytuacji.

Już na samym początku inwazji Putina na Ukrainę, Polsat News i Wydarzenia 24 zmieniły swoją ramówkę. Zamiast zwyczajowych programów mamy całodobowe wydania specjalne, dzięki którym wiadomości z frontu dostajemy tak szybko, jak to tylko możliwe. Widzowie wymienionych kanałów mogą śledzić najnowsze doniesienia o konflikcie za naszą wschodnią granicą, relacje reporterskie na żywo, konferencje najważniejszych osób w Polsce i na świecie, czy wypowiedzi ekspertów i polityków.

Obie wymienione stacje znajdziecie w ofercie Polsat Box Go. Dzięki temu możecie aktualizować swoją wiedzę na temat wojny w Ukrainie, gdziekolwiek byście nie byli. Usługa dostępna jest bowiem tak z poziomu przeglądarki internetowej, jak na telewizorach i urządzeniach mobilnych.

Polsat News i Wydarzenia 24 – w Polsat Box Go tylko rzetelne informacje

W skrócie rzecz ujmując: dzięki Polsat Box Go pod ręką macie stały dostęp do rzetelnych źródeł informacji. Śledząc nadawane na Polsat News i Wydarzenia 24 wydania specjalne zyskujecie pewność, że wszystkie doniesienia zostały dokładnie sprawdzone, zanim podano je dalej. Nie ma mowy o zniekształceniu waszego światopoglądu, przez prorosyjską propagandę. Dzisiaj jest to szczególnie ważne.

Polsat Box Go - kanały informacyjne

Wraz z agresją Putina na Ukrainę w sieci pojawiły się trolle szerzące dezinformację. W mediach społecznościowych członkowie grup negujących istnienie koronawirusa, nagle stali się specami od geopolityki wschodnioeuropejskiej i zaczęli forsować prorosyjską propagandę. Na takie fake newsy nie może być dzisiaj miejsca w przestrzeni publicznej. Dlatego transmisja konferencji prasowej szefa rosyjskiego MSZ Siergieja Ławrowa na Polsat News została przerwana, gdy z jego ust padły pierwsze kłamstwa.

Ławrow próbował czarować dziennikarzy po spotkaniu z szefem dyplomacji Ukrainy Dmytrem Kułebą. Mówił on, że Rosja nie chce atakować innych krajów, a tym bardziej nie zaatakowała Ukrainy. Polsat News zareagował błyskawicznie i przerwał transmisję konferencji. Prowadzący wydanie specjalne Igor Sokołowski przeprosił widzów słowami: "chyba jednak państwa i nasza cierpliwość ma swoje granice".

Polsat Box Go – kanały informacyjne

Dzisiaj zwracamy większą niż zwykle uwagę na źródła przekazywanych doniesień, aby nie musieć powoływać się na pracującą w ministerstwie żonę brata znajomego i nie paść ofiarą ataku rosyjskich trolli. Wojna w Ukrainie z jednej strony sprawiła więc, że do informacji, które do nas docierają, podchodzimy z mniejszą dozą zaufania. Z drugiej – obudziła naszą empatię. Dzięki oddolnym inicjatywom uchodźcy zza naszej wschodniej granicy w Polsce znajdują potrzebną pomoc i schronienie. Nieraz przyjmujemy ich pod swój dach i musimy się nimi odpowiednio zaopiekować. Właśnie z myślą o nich Polsat Box Go transmituje kanał Ukraina24.

 class="wp-image-1916173"
Polsat Box Go - kanały informacyjne

Ukraina24 to główny kanał informacyjny w Ukrainie, który przez całą dobę nadaje serwisy, programy publicystyczne oraz wywiady z politykami i ekspertami. W tym momencie dla uchodźców w naszym kraju jest to główne źródło wiedzy o tym, co dzieje się w ich ojczyźnie. Jeśli nie mówią oni w wystarczającym stopniu po Polsku, dzięki niemu mogą być oni na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami zza naszej wschodniej granicy.

Polsat Box Go – programy informacyjne i publicystyczne

W związku z inwazją Putina na Ukrainę kanały informacyjne są perłą w koronie telewizyjnej oferty Polsat Box Go. Prócz Polsat News, Wydarzeń 24 i Ukrainy24 dzięki usłudze możecie oglądać na żywo również CNN, które od wielu lat wyznacza standardy pracy reporterskiej i dziennikarskiej. Głównym tematem podawanym w kolejnych programach jest aktualnie oczywiście konflikt za naszą wschodnią granicą. Dzięki temu zawsze możecie uzupełnić swoją wiedzę o dodatkowe informacje.

Nikt z nas nie ma jednak czasu, aby śledzić doniesienia z frontu 24 godziny na dobę. Dlatego za sprawą programów informacyjnych i publicystycznych Polsat Box Go dowiecie się tego co najważniejsze. Na platformie znajdziecie bowiem kolejne wydania „Wydarzeń”, dzięki którym otrzymacie potrzebną wiedzę w pigułce. Poza tym możecie też wysłuchać komentarzy ekspertów i polityków w „Gościu Wydarzeń”, czyli najpopularniejszym programie publicystycznym w Polsce, co potwierdzają najnowsze wyniki oglądalności.

Polsat Box Go – nie tylko informacje i publicystyka

Dzisiaj najbardziej interesuje nas to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą. Nie możemy jednak bez przerwy żyć doniesieniami z wojny w Ukrainie. Wszyscy raz na jakiś czas potrzebujemy chwili wytchnienia. Polsat Box Go zapewnia ją swoim użytkownikom. W ofercie usługi są przecież popularne filmy, seriale i programy rozrywkowe. A jakby ktoś jednak wolał zrelaksować się przed kanałami telewizyjnymi, również nie będzie z tym problemu.

Polsat Box Go - kanały telewizyjne

W telewizyjnej ofercie Polsat Box Go jest łącznie 120 stacji, wśród których nie brakuje kanałów sportowych, rozrywkowych, czy filmowych. Dostęp do nich zależy od wybranego przez nas pakietu. W ramach Polsat Box Go Premium możecie oglądać ich aż 100. Oferta usługi jest tak bogata i zdywersyfikowana, że w tych trudnych czasach każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Lokowanie produktu: Grupa Polsat Plus
Najnowsze
Zobacz komentarze