REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Canal+ wyprzedził Netfliksa. Polskie „The Office” obejrzycie tam dzień przed powrotem oryginału

Odpowiedź na pytanie – gdzie obejrzeć „The Office” już niedługo się mocno skomplikuje. Już za nieco ponad miesiąc w telewizji i na VOD zadebiutuje bowiem jeden z najbardziej niespodziewanych i ryzykownych serialowych projektów ostatnich lat. Polskie „The Office” trafi na Canal+ w sam raz przed premierą amerykańskiej wersji sitcomu na Netfliksie.

20.09.2021
16:51
the office pl gdzie oglądać
REKLAMA

Wielu użytkowników Netfliksa do dzisiaj nie wybaczyło platformie, że dopuściła do wygaśnięcia licencji na serial „Przyjaciele”. Największy serwis VOD nie miał w tej sprawie wiele do powiedzenia, ale fanów to nieprzesadnie obchodzi. Firma postanowiła jednak, że na otarcie łez dostarczy w niedługim odstępie inne kultowe sitcomy: najpierw „Kroniki Seinfelda” a trzy tygodnie później „The Office”. Fani obu produkcji już mogą otwierać szampany, a przecież to nie koniec październikowych premier.

W lipcu stacja Canal+ ogłosiła, że rozpoczęła zdjęcia do polskiej wersji „Biura” w porozumieniu i współpracy z BBC. To była niespodziewana i wcale nie jednoznacznie przyjęta w internecie wiadomość. „The Office” doczekał się w ostatnich latach kilku nowych iteracji m.in. z Finlandii i Indii, ale dla wielu fanów to prawdziwa świętość. Niektórzy wyżej cenią sobie oryginalną serię z Wielkiej Brytanii, inni preferują popularniejszą wersją amerykańską, ale obie strony zgadzają się co do jednego – „Biura” lepiej nie ruszać.

REKLAMA

Polska ekipa porwała się z motyką na słońce. Już 22 października przekonamy się, czy dorównali poziomem „The Office”.

Główne role w serialu zagrali Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Mikołaj Matczak, a na ekranie towarzyszą im też Milena Lisiecka, Kornelia Strzelecka, Marcin Pempuś, Adam Bobik i Monika Obara. „The Office PL” wyreżyserował Maciej Bochniak, zaś za scenariusz odpowiada Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło. Akcja sitcomu toczy się w siedleckiej firmie zajmującej się produkcją wody mineralnej Kropliczanka. Zdjęcia do produkcji już zamknięto.

REKLAMA

„The Office PL” obejrzysz na Canal+ i Canal+ online od 22 października. Netflix dzień później wypuści amerykańską wersję „Biura”.

*Autorem zdjęcia głównego jest Łukasz Bąk/ Canal+.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA