Tsubasa zostanie wydany w Polsce. Na ten transfer czekaliśmy 40 lat
Kiedy anime „Kapitan Jastrząb” było emitowane na Polonii 1, polskie podwórka pustoszały. Po emisji wszyscy wybiegali przed blok, by poharatać w gałę. Każdy chłopak z piłkarskim zacięciem chciał być Tsubasą lub Kojiro, a na bramce zwykle stał Wakabayashi. Już niedługo będziemy mogli poznać zmagania drużyny FC Nankatsu w oryginale - na kartach komiksu.

REKLAMA