REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Boxdel aferę nazywa "Pandorką" i robi, co może, żeby zarobić na skandalu

Po fali wsparcia, jaką Boxdel otrzymał od swoich widzów po ostatnim filmie, influencer postanowił szerzej opowiedzieć o swoim planie odbudowy po Pandora Gate, a przy okazji trochę na tym zarobić. Zapowiedź tego, co znajdzie się w kolejnym odcinku nowego programu Barona, pojawiła się na Instagramie i sądząc po tym, co opublikował, Boxdel będzie musiał jeszcze mocniej popracować nad naprawą swojego wizerunku. A przeczytanie czterech książek niestety nie wystarczy.

30.10.2023
10:52
Boxdel aferę nazywa "Pandorką" i robi, co może, żeby zarobić na skandalu
REKLAMA

Wygląda na to, że Boxdel ma się całkiem dobrze. Podczas afery Pandora Gate były włodarz FAME MMA nie zamierzał siedzieć cicho i przyjmować batów - na jego kanale od tej pory pojawiły się trzy filmy, w tym dwa, w których zajął swoje stanowisko, próbując przywrócić swoje dobre imię. Kiedy emocje nieco opadły, pojawił się ten ostatni. Baron poinformował widzów o tym, jak zamierza odbudować swój wizerunek i jaki ma plan na zarabianie pieniędzy po Pandora Gate, a także czy zamierza wrócić do federacji MMA. Influencer postanowił pociągnąć dalej swój format "THE GOAT", a o tym, co widzowie będą mogli zobaczyć w następnym odcinku, poinformował na swoim Instagramie. Tyle tylko, że Pandora Gate to nie był program rozrywkowy, na którym Boxdel próbuje teraz zdobyć współczucie obserwatorów, a prawdziwe życie i koszmar wielu dziewczyn, które z traumą mogą mierzyć się aż do teraz.

REKLAMA

Boxdel bagatelizuje skutki Pandora Gate. Influencer sprytnie próbuje wzbudzić współczucie wśród widzów

Boxdel będzie musiał jeszcze mocno popracować nad swoim wizerunkiem, który tak usilnie próbuje odbudować. I tutaj przydałby się jakiś naprawdę dobry PR-owiec, który musiałby mieć pod kontrolą to, co influencer publikuje w swoich mediach społecznościowych. Bo treść jego najnowszego Instastory brzmiała następująco:

W trakcie i po Pandorce przeczytałem 4 książki socjo i psychologiczne. Według nich już dawno powinienem być na lekach, a mocno trzymam się na jajecznicy. Druga opcja, że przez ilość afer w moim życiu utworzyła się we mnie tolerancja na damage (zwiększona niezłomność). A może po prostu jestem po**bany. W następnym filmie pokazuję, jak ja radzę sobie z dolinami niekonwencjonalnymi metodami i tajemnice ze świata influencerów ze szczytu branży.

Program Boxdela "THE GOAT"

Gigantyczną aferę na polskim YouTubie, jakiej dotąd nie było, wskutek której wiele dziewczyn żyje z traumą do tej pory, Boxdel pieszczotliwie nazwał "Pandorką". Słusznie wspomina w kolejnym kafelku, że to lekarz powinien zdiagnozować chorobę, a nie książka, jednak to, w jaki sposób próbuje zdobyć współczucie widzów, że tak mocno się trzyma po tym, co go spotkało, jest paskudne.

Boxdel widzi w nowej serii niezły zarobek, mydląc oczy tym, że to jedynie plan odbudowy. W rzeczywistości Baron, oprócz tego, że opowiada o swojej perspektywie, bo "ma doświadczenie z aferami", wypowie się również na inne tematy, które z pewnością podgrzeją atmosferę - zapowiedział odpowiedź Wardędze i innym influencerom, temat Aleksandry Adamskiej (zasłaniając się tym, że tego chcą widzowie) oraz, uwaga, "BURGER BAXTONA" i "dużo fajnych tematów", które przecież idealnie wpasują się w przemyślenia o Pandora Gate.

Być może rzeczywiście przyszedł moment na to, by nieco odetchnąć i wziąć się w garść, ale bagatelizowanie jakkolwiek afery w związku z nieletnimi dziewczynami, z którymi youtuberzy wymieniali niestosowne wiadomości i wplatanie do niej elementów rozrywkowych, jest co najmniej nie na miejscu.

Instastories Boxdela
REKLAMA

Boxdel a Pandora Gate. Więcej na ten temat przeczytasz w serwisie Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA