REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Monica, Rachel i Phoebe z serialu „Przyjaciele” wzywają do pójścia na wybory

Fani sitcomu „Przyjaciele” muszą uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na odcinek specjalny, w trakcie którego członkowie obsady i twórcy porozmawiają o kulisach tworzenia serialu. Zapowiedziane na sierpień spotkanie ewidentnie zbliżyło do siebie aktorów, co potwierdza wspólny filmik autorstwa Courteney Cox, Jennifer Aniston i Lisy Kudrow.

28.07.2020
18:00
przyjaciele aktorki
REKLAMA
REKLAMA

Pandemia koronawirusa sprawiła, że zapowiadany pierwotnie na koniec maja odcinek specjalny „Przyjaciół” nie doszedł do skutku. Zdjęcia do grupowego spotkania najważniejszych członków obsady i showrunnerów serialu przełożono najpierw o niecałe dwa miesiące, ale szybko okazało się, że nawet taka data jest nierealna. Dlatego HBO Max musiało ostatecznie zadebiutować bez głośnej produkcji i dłużej poczekać na jej realizację.

Ciągłe przekładanie debiutu odcinka specjalnego wynika z chęci zachowania wszystkich zasad bezpieczeństwa związanych z nałożoną na terenie części amerykańskich stanów kwarantanną. HBO Max zależy bowiem na rozmowie na żywo i z udziałem publiczności, co zdecydowanie utrudnia sprawę. Obecnie obowiązuje wersja, że do swoistego zjazdu Przyjaciół dojdzie w sierpniu, o ile będzie to bezpieczne. Co jednocześnie nie sprawia, że członkowie obsady trzymają się wcześniej z dala od siebie.

Aktorzy z serii „Przyjaciele” zaczęli częściej publikować nagrania i zdjęcia w swoim towarzystwie przy okazji niedawnej 10. rocznicy powstania sitcomu.

Niecały rok temu Jennifer Aniston podbiła internet, gdy wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie z całą szóstką Przyjaciół. Wcześniej do tego typu spotkań niemal nie dochodziło, a nawet jeśli się zdarzały, to gwiazdy raczej się tym nie chwaliły. Przyjaźń Courteney Cox i Aniston nie była oczywiście żadną tajemnicą, ale reszta aktorów z „Przyjaciół” nie trzymała się po latach aż tak blisko ze sobą. Wydaje się, że prace nad oficjalnym spotkaniem po latach zbliżyły ich jednak do siebie.

Dość powiedzieć, że Courteney Cox postanowiła zachęcić swoich fanów na Instagramie do głosowania w wyborach na prezydenta USA właśnie poprzez odwołanie do „Przyjaciół”. Zrobiła to ponadto w towarzystwie Jennifer Aniston i Lisy Kudrow za pomocą krótkiego wideo podpisanego hasłem: „Przyjaciele nie pozwalają przyjaciołom opuścić wyborów”. Zdjęcie z tej okazji na swoim profilu opublikowała też aktorka wcielająca się w Phoebe Buffay.

REKLAMA

Wybory prezydenckie w USA odbędą się 3 listopada. O zwycięstwo powalczą Donald Trump, Joe Biden... i Kanye West.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA