REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Czy odcinek specjalny sitcomu „Przyjaciele” dojdzie do skutku? Lisa Kudrow zdradza informacje o produkcji HBO Max

HBO Max zainwestowało olbrzymie pieniądze w możliwość pokazywania serialu „Przyjaciele”, a cały serwis miał wystartować przy fanfarach odcinka specjalnego z aktorami tej produkcji. Z powodu pandemii koronawirusa nie udało się go jednak nakręcić. Jakie będą dalsze losy tego projektu? Opowiedziała o tym Lisa Kudrow znana z grania Phoebe Buffay.

18.01.2021
9:33
przyjaciele lisa kudrow
REKLAMA
REKLAMA

Pandemia COVID-19 skutecznie pokrzyżowała szyki wielu wyczekiwanym przez widzom produkcji, ale brak nowego epizodu z aktorami i twórcami „Przyjaciół” jest jedną z największych zeszłorocznych porażek HBO Max. Niemający scenariusza odcinek specjalny miał według pierwotnego planu zadebiutować w tym samym momencie co cała platforma, co miało zapewnić jej olbrzymią liczbę nowych subskrybentów. Ostatecznie do tego nie doszło, bo od samego początku najważniejszym założeniem produkcji było uczestnictwo publiczności na żywo. A tego nie udało się przeprowadzić zgodnie z panującymi w większości krajów obostrzeniami.

Jeszcze w połowie zeszłego roku szefowie HBO Max zapewniali, że Matt LeBlanc, Lisa Kudrow, Courteney Cox, David Schwimmer, Matthew Perry i Jennifer Aniston powrócą do Central Perku do końca 2020, ale (jak wszyscy wiemy) tej obietnicy nie udało się wypełnić. Wydawało się natomiast pewne, że pomimo wszystkich tych kłopotów ani aktorzy, ani serwis nie będą chcieli zrezygnować z realizacji odcinka specjalnego. W czym obie strony miały zresztą swój interes, bo gwiazdy sitcomu mają zarobić za ponowne spotkanie bardzo pokaźną sumkę, a HBO Max zapłaciło za możliwość emisji serialu „Przyjaciele” ponad 400 mln dolarów.

Lisa Kudrow ujawniła, że już nakręciła coś do projektu, a wszyscy „Przyjaciele” powrócą na plan wczesną wiosną.

Popularna aktorka, którą ostatnio mieliśmy okazję oglądać w mockumencie „Giń, 2020!”, wzięła ostatnio udział w podcaście innego popularnego gwiazdora Roba Lowe'a. W trakcie trwającego ponad godzinę odcinka Literally! With Rob Lowe kolega po fachu zapytał ją o przyszłość sztandarowego projektu HBO Max. Okazuje się, że jego realizacja jest już coraz bliżej. Lisa Kudrow ma już za sobą część nagrać pre-produkcyjnych, a główne dni zdjęciowe mają ruszyć na samym początku wiosny. A ponieważ mamy do czynienia ze stosunkowo krótką produkcją, to oczekiwanie na samą premierę nie powinno się potem ciągnąć miesiącami.

REKLAMA

Odcinek specjalny sitcomu „Przyjaciele” nie ma obecnie nowej daty premiery. HBO Max trafi do Polski w 2. połowie roku.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA