REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Lista największych przebojów Trójki dziś o 20:00 na… Facebooku Trzaskowskiego. Będzie Wojciech Mann

Polskie Radio „Trójka” w minionym tygodniu przeszło olbrzymie zawirowania. Z rozgłośni odeszła większość radiowych gwiazd, a wszystko przez ocenzurowanie Listy Przebojów. Alternatywną listę największych hitów Trójki przedstawią za to dzisiaj Rafał Trzaskowski i Wojciech Mann.

22.05.2020
18:00
rafał trzaskowski wojciech mann
REKLAMA
REKLAMA

Konflikt między dziennikarzami i dyrekcją Programu 3 Polskiego Radia narastał od wielu miesięcy. Wielu pracowników trzymało się jednak rozgłośni i starało się dalej tworzyć swoje audycje. Aż do teraz. Niedawna ingerencja w tworzoną przez Marka Niedźwieckiego Listę Przebojów dla wielu osób oznaczała ostatecznie przekroczenie granicy przez kierownictwo.

Wszystko to sprawiło, że aktualizowany na bieżąco spis byłych pracowników Trójki z każdym dniem robi się coraz dłuższy. A przecież jeden z największych ciosów spotkał publiczną rozgłośnię jeszcze przed wybuchem afery z piosenką Kazika Twój ból jest lepszy niż mój, gdy z szeregów Programu 3 odszedł Wojciech Mann. Słynny radiowiec zajmował się ostatnio głownie przygotowaniami do uruchomienia Radia Nowy Świat, a przy okazji wziął też udział w Hot16Challenge. Wśród nominowanych osób wymienił obecnego prezydenta Warszawy.

Rafał Trzaskowski postanowił zamiast rapu stworzyć... listę największych przebojów Trójki. I to we współudziale Wojciecha Manna.

Polityk należący do Platformy Obywatelskiej przyznał, że powstrzymał się przed rapowaniem z uwagi na osobę swojego nieżyjącego ojca, Andrzeja Trzaskowskiego, który był znanym kompozytorem i pianistą. Nie określił się jednak w poście, czy mimo to ma zamiar wpłacić pieniądze na akcję organizowaną przez Siepomaga.pl.

REKLAMA

Playlista zapowiedziana pod hasłem „Mann do Trzaskowskiego. Trzaskowski do Manna” została stworzona, jak łatwo się domyślić, w kontekście ostatnich wydarzeń wokół Trójki. Na temat zapowiedzianego wydarzenia wiadomo jednak na razie niewiele, oprócz tego, że będzie dostępne na żywo na Facebooku jednego z kandydatów na urząd Prezydenta RP. Jakie utwory znajdą się na liście największych przebojów Polskiego Radia „Trójka”od Wojciecha Manna i Rafała Trzaskowskiego? Przekonamy się już za kilka godzin.

Start wydarzenia dzisiaj o 20:00.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA