REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Reacher" zdetronizowany. "Picard" nowym liderem listy najpopularniejszych tytułów Amazon Prime Video

To nie "Reacher" jest najpopularniejszym serialem w Polsce wśród użytkowników Amazon Prime Video. Tym razem widzowie skierowali się swój wzrok w odległe światy razem z głównym bohaterem produkcji "Star Trek: Picard".

05.03.2022
12:46
układanka netflix premiery
REKLAMA

"Reacher" nie jest już liderem listy najpopularniejszych tytułów w Polsce na Amazon Prime Video. Użytkownicy platformy zakochali się w nowym serialu i razem z tytułowym "Picardem" szukają ratunku dla całej galaktyki. Nie są to jedyne produkcje, jakie w tym tygodniu skradły nam serca w serwisie.

REKLAMA

Wiedzieliśmy, że to się kiedyś stanie. Królem listy najpopularniejszych tytułów w Polsce nie można być w nieskończoność. "Reacher" musiał w końcu oddać koronę lidera i uznać wyższość nowego serialu. Użytkownicy Amazon Prime Video rzucili się bowiem na "Star Trek: Picard". Jakie jeszcze tytuły oglądaliśmy w tym tygodniu?

TOP10 najpopularniejszych w Polsce na Amazon Prime Video

"Reacher" został otoczony przez premierowe seriale na Amazon Prime Video. Na liście najpopularniejszych tytułów w Polsce znalazł się między wspomnianym "Star Trek: Picard" i "The Boys: Diabolical". Użytkownicy rzucili się na nowe produkcje zaraz po ich premierze na platformie.

Star Trek: Picard

Star Trek: Picard - Amazon Prime Video

"Picard" zdetronizował "Reachera". Chwilę po premierze 2. sezonu serial znalazł się na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych tytułów w Polsce na Amazon Prime Video. Użytkownicy masowo oglądają więc dalsze przygody tytułowego bohatera, który walczy o przyszłość galaktyki.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

Reacher

"Reacher" spadł z pierwszego miejsca najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video w Polsce, ale nie znaczy to, że przestaliśmy go oglądać. Serial na podstawie prozy Lee Childa dumnie trzyma się na podium zestawienia, bo znalazł się na jego drugim miejscu. Kolejni użytkownicy zachwycają się więc losami byłego oficera żandarmerii wojskowej, który kopie przeciwnikom tyłki i może pochwalić się spostrzegawczością godną Sherlocka Holmesa.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

The Boys: Diabolical

The Boys: Diabolical - Amazon Prime Video

Brązowy medal zestawienia najpopularniejszych tytułów Amazon Prime Video w Polsce otrzymuje animowany spin-off "The Boys". "Diabolical" to osiem, krótkich historii osadzonych w świecie, w którym superbohaterowie to dupki. Tego co się w produkcji dzieje nie da się opisać słowami. Twórcy przekraczają wszelkie granice dobrego smaku, a nieraz przeginają pałę. Zresztą przekonajcie się sami.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

REKLAMA

Co jeszcze oglądamy na Amazon Prime Video?

W zestawieniu najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video w Polsce przez cały tydzień nie brakowało dobrze już znanych z niego produkcji. Z listy nie spadło bowiem "Koło czasu" czy "Legenda Vox Machiny". Ale pojawiły się na niej również nowe filmy ("After") i seriale ("Wspaniała pani Maisel").

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA