REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Nie ma mocnych na "Reachera". Sprawdzamy jakie filmy i seriale Polacy oglądali na Amazon Prime Video

Prime Video jakiś czas temu wprowadziło listę najpopularniejszych tytułów na platformie w Polsce. Sprawdzamy więc jakie filmy i seriale najchętniej oglądali użytkownicy usługi w naszym kraju. Niekwestionowanym królem mijającego tygodnia jest "Reacher", ale w zestawieniu znalazły się również inne produkcje. Wśród nich jest "Koło czasu" czy "Wojna o jutro".

13.02.2022
18:36
reacher amazon prime video top10
REKLAMA

Prime Video chce być jak Netflix i wprowadził listę najpopularniejszych tytułów na platformie w Polsce. W tym tygodniu królowała na niej jedna produkcja. Użytkownicy serwisu pokochali bowiem "Reachera". Nie chce on oddać pierwszego miejsca w zestawieniu. Podbił on zresztą serca subskrybentów na całym świecie i Amazon szybko zamówił jego 2. sezon. Nie wiadomo jednak jeszcze kiedy ponownie zobaczymy Alana Ritchsona w roli bohatera wyjętego z kart powieści Lee Childa. Na szczęście w usłudze jest mnóstwo innych filmów i seriali, mogących nam umilić czas oczekiwania. Po które z nich najczęściej sięgaliśmy w ostatnich dniach?

REKLAMA

TOP10 najpopularniejszych w Polsce na Amazon Prime Video

"Reacher" przez cały tydzień królował na liście najpopularniejszych tytułów w Polsce na Prime Video. Prócz tego użytkownicy serwisu Amazona w naszym kraju oglądali jeszcze serial fantasy "Koło czasu", czy "The Boys". Ten ostatni tytuł niedawno spadł z zestawienia, ale zastąpiła go inna produkcja.

Reacher

Reacher - Amazon Prime Video - zwiastun

W mijającym tygodniu nikt nie mógł zagrozić "Reacherowi". Adaptacja "Poziomu śmierci" Lee Childa wciąż nie chce oddać pierwszego miejsca najpopularniejszych tytułów w Polsce na Amazon Prime Video. Użytkownicy platformy pokochali Alana Ritchsona jako tytułowego bohatera, zdecydowanie bardziej, niż Toma Cruise’a, który wcielał się w niego w dwóch filmach pełnometrażowych – "Jednym strzałem" i "Nigdy nie wracaj". Czy subskrybenci usługi będą oglądali serial tak samo chętnie w nadchodzących dniach? O tym dopiero się przekonamy.

"Reachera" obejrzycie na Amazon Prime Video.

Od pojawienia się finałowego odcinka "Koła czasu" minęło już sporo tygodni. Mimo to użytkownicy Amazon Prime Video wciąż chętnie po ten serial fantasy sięgają. Dzięki temu produkcja przez cały tydzień znajdowała się na wysokich miejscach w zestawieniu najpopularniejszych tytułów w Polsce platformy. W pewnym momencie wspięła się nawet na ostatni stopień podium, aby z niego spaść i w niedzielę skończyć na tej samej pozycji, na której zaczęła – czwartej.

"Koło czasu" obejrzycie na Amazon Prime Video.

Wojna o jutro

"Wojna o jutro" z Chrisem Prattem cały tydzień plątała się po ostatnich miejscach zestawienia najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video w Polsce. Użytkownicy platformy namiętnie oglądają film science fiction, który swoją premierę miał w lipcu zeszłego roku. Dzięki temu po przetasowaniach w minionych dniach produkcja znajduje się aktualnie na siódmym miejscu wspomnianej listy.

"Wojnę o jutro" obejrzycie na Amazon Prime Video.

Bez skrupułów Toma Clancy'ego - Amazon Prime Video - zwiastun

Efekt "Reachera"? Wiele wskazuje na to, że użytkownicy Amazon Prime Video po obejrzeniu serialowej adaptacji książki Lee Childa są głodni innych, podobnych akcyjniaków na platformie. "Bez skrupułów Toma Clancy’ego" pod koniec mijającego tygodnia trafiło na listę najpopularniejszych tytułów w usłudze w Polsce. Aktualnie zajmuje pozycję ósmą.

"Bez skrupułów Toma Clancy'ego" obejrzycie na Amazon Prime Video.

REKLAMA

TOP10 najpopularniejszych tytułów Prime Video – co Polacy oglądali na platformie Amazona?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest prosta: "Reachera". Serial przez cały tydzień był najpopularniejszym tytułem na Amazon Prime Video w naszym kraju. Prócz niego serca użytkowników platformy porwało też "Koło czasu" czy "Wojna o jutro". W zestawieniu nie zabrakło jednak również miejsca na oldschoolowego akcyjniaka na podstawie prozy Toma Clancy’ego. Jeśli macie dostęp do usługi, a nie widzieliście któregoś z wymienionych tytułów, to być może niedzielny wieczór jest idealnym momentem, aby nadrobić zaległości.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA