REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

„Napoleon” nareszcie w VOD w Polsce. Film obejrzysz w ramach abonamentu

„Napoleon” to najnowsze dzieło Ridleya Scotta. Brytyjski reżyser ma naprawdę pokaźną filmografię. Spod jego ręki wyszło wiele kultowych i wspominanych do dziś tytułów. Nic więc dziwnego, że na „Napoleona” z niecierpliwością czekało wielu fanów twórczości Scotta. Jego polską premierę kinową otrzymali 24 listopada 2023 roku. Teraz film można obejrzeć również na platformie Apple TV+.

01.03.2024
9:24
Film Napoleon dostępny online na Apple TV+
REKLAMA

Pojawienie się „Napoleona” na kinowych ekranach wzbudziło ogromne emocje wśród historyków i fascynatów epoki napoleońskiej. Dlaczego? Ten tytuł to kolejna próba zmierzenia się filmowych twórców ze złożoną historią jednej z najważniejszych postaci w historii nie tylko Francji, ale też świata. Oczekiwania rosły z każdą zapowiedzią, gdyż wszystkich interesowało to, czy uznany reżyser, autor tak wielu wspaniałych produkcji udźwignie ciężar wiernego przedstawienia losów Cesarza Francuzów. Można przekonać się o tym na własną rękę, ponieważ film „Napoleon” jest już dostępny w serwisie Apple TV+.

REKLAMA

Więcej na temat filmu „Napoleon” czytaj na łamach Spider's Web:

Film Napolen już dostępny na Apple TV+

Film „Napoleon” pozwala widzom na zapoznanie się z osobistym spojrzeniem reżysera na przeszłość francuskiego dowódcy wojskowego. Skupia się przede wszystkim na wiernym ukazaniu gwałtownego i bezlitosnego pięcia się po władzę, nie zważając na nikogo i na nic innego. Historia Napoleona, którą zaproponował nam Scott, uwzględnia również wątek niestabilnego i uzależniającego związku Cesarza Francuzów z jego wybranką serca oraz żoną – Josephine.

Film Napoleon dostępny na platformie Apple TV+
REKLAMA

Film wyróżnia się przede wszystkim bardzo dobrze skonstruowaną obsadą aktorską. W rolę tytułowego bohatera wcielił się Joaquin Phoenix, na temat którego ostatnio nie cichną głosy zachwytu. Z kolei postać Josephine zdecydowała się zagrać Vanessa Kirby – znana szerszej publice z roli księżniczki Małgorzaty w pierwszych dwóch sezonach serialu „The Crown”.

Film „Napoleon” w reżyserii Ridleya Scotta można już oglądać na platformie Apple TV+.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA