REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Finałowy zwiastun filmu "Napoleon" pojawił się w sieci. Wygląda świetnie

Na zaledwie kilka dni przed premierą "Napoleona" w Polsce, Sony Pictures Entertainment postanowił opublikować jeszcze jeden, finałowy zwiastun filmu Ridleya Scotta.

21.11.2023
11:20
Finałowy zwiastun filmu Napoleon pojawił się w sieci. Wygląda świetnie
REKLAMA

"Napoleon" Ridleya Scotta to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Owoc współpracy reżysera "Gladiatora" i Joaquina Phoenixa, odtwórcy roli Jokera w filmie Todda Phillipsa, zadebiutuje w polskich kinach już za kilka dni. W związku z tym, że produkcję mieli okazję zobaczyć już krytycy, a także zagraniczni widzowie, w sieci zaczęły pojawiać się już pierwsze recenzje. I to te niezbyt przychylne. Krytykowano poruszenie zbyt wielu nieistotnych wątków, próby objęcia całego życia Napoleona, a nie jego konkretnych fragmentów, a także niesatysfakcjonujący portret cesarza Francji. Mimo to zwiastuny, które zdążyły się już pojawić, kuszą rozmachem, napięciem i wciągającą opowieścią. Potwierdza to także najnowszy i finałowy trailer "Napoleona", który zadebiutował w sieci na kilka dni przed polską premierą.

REKLAMA

Finałowy zwiastun filmu "Napoleon" Ridleya Scotta zadebiutował w sieci

Już za kilka dni polscy widzowie będą mogli zasiąść przed duże ekrany, by oglądać film w reżyserii Ridleya Scotta, "Napoleon", przedstawiający drogę na szczyt Napoloeona Bonapartego, w którego wcielił się genialny Joaquin Phoenix. Produkcja skupia się nie tylko na dążeniu Napoleona do władzy i towarzyszących temu epickich taktyk militarnych i politycznych, ale przedstawia także francuskiego cesarza przez pryzmat jego burzliwego związku z Józefiną, miłością jego życia. W roli ukochanej Napoleona wystąpiła Vanessa Kirby. W obsadzie znaleźli się także Ben Miles, Ludivine Sagnier, Ian McNeice, Tahar Rahim oraz Catherine Walker.

Premiera filmu "Napoleon" już 24 listopada.

Finałowy zwiastun filmu "Napoleon"
REKLAMA

O filmie "Napoleon" przeczytasz więcej na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA