REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Napoleon" Ridleya Scotta jest już w VOD. Gdzie obejrzeć film?

"Napoleon" zadebiutował w VOD. Produkcję Ridleya Scotta od jakiegoś czasu można oglądać online w ramach wypożyczenia, a już niebawem film pojawi się w streamingu w ramach abonamentu. Kiedy premiera "Napoleona" w Apple TV+?

16.02.2024
10:35
Napoleon Ridleya Scotta w VOD - kiedy premiera?
REKLAMA

Artykuł został zaktualizowany o nowe informacje.

REKLAMA

"Napoleon" był jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji minionego roku, a zatem nic dziwnego, że wzbudził wśród widzów i krytyków sporo emocji. Pojawiły się opinie, iż historyczny obraz Ridleya Scotta okazał się być niepozbawioną mankamentów produkcją - krytyce poddano m.in. natłok wydarzeń, a także brak jasno określonych motywacji głównego bohatera. Mimo to "Napoleon" z Joaquinem Phoenixem w roli głównej wykręcił całkiem niezły wynik, jeśli chodzi o box office - film zarobił na całym świecie ponad 219 mln dol., plasując się na 26. miejscu najbardziej dochodowych produkcji 2023 r.

Jeśli nie mieliście okazji wybrać się do kina, by obejrzeć najnowsze dzieło Ridleya Scotta, pojawiła się już okazja, aby zrobić to w domu - "Napoloen" już jakiś czas temu wpadł do kilku serwisów VOD, gdzie można było obejrzeć go w ramach wypożyczenia, a lada chwila zadebiutuje na platformie Apple TV+ w opcji abonamentu. Kiedy premiera?

O "Napoleonie" przeczytasz więcej na Spider's Web:

"Napoleon" zadebiutował w VOD. Gdzie obejrzeć film?

Film Ridleya Scotta skupia się na sylwetce Napoleona (Joaquin Phoenix), jego bezwzględnej drodze do cesarskiej korony oraz trudnej relacji z cesarzową Józefiną (Vanessa Kirby). Zdobywca czterech nominacji do nagrody BAFTA i trzech nominacji do Oscara w kategoriach najlepsza scenografia, najlepsze efekty specjalne i najlepsze kostiumy jest już dostępny w VOD i można obejrzeć go w ramach wypożyczenia w serwisach: Amazon Prime Video (49,99 zł), Rakuten (49,99 zł) oraz Play Now (49 zł).

REKLAMA

Premiera filmu "Napoleon" w serwisie Apple TV+, gdzie będzie można obejrzeć produkcję w ramach abonamentu, już 1 marca.

Zwiastun filmu "Napoleon" (2023)
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA