REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Google przygotował zagadkę dla fanów Taylor Swift. Rozwiązują ją miliony ludzi z całego świata

Co stanie się po wpisaniu w wyszukiwarkę Google "Taylor Swift"? Imię i nazwisko piosenkarki prowadzi do jednej, wielkiej, globalnej zagadki - jeśli na całym świecie zostanie rozwiązanych 33 milionów puzzli, światło dzienne ujrzy pięć niepublikowanych dotąd utworów z albumu "1989 (Taylor's Version)".

20.09.2023
13:00
Google przygotował zagadkę dla fanów Taylor Swift. Rozwiązują ją miliony ludzi z całego świata
REKLAMA

Taylor Swift nie przestaje zaskakiwać i co jakiś czas pobija najistotniejsze rekordy w branży muzycznej. Niedawno na Spotify odnotowano, że Taylor jest pierwszą piosenkarką w historii, której twórczość miesięcznie odsłuchało 100 milionów fanów, a na tegorocznej gali MTV zdobyła najwięcej nagród w najważniejszych kategoriach. O trasie koncertowej The Eras Tour, która rozbiła bank i miała niebagatelny wpływ na gospodarkę w miastach, w których występowała artystka, można napisać esej, podobnie jak o innych wydarzeniach, które miały miejsce podczas koncertów Taylor na całym świecie. Widać, że 33-letnia piosenkarka lubi sprawiać swoim słuchaczom niespodzianki, dlatego i tym razem, w związku z albumem "1989 (Taylor's Version)" postanowiła nieco namieszać.

REKLAMA

Na temat Taylor Swift w serwisie Spider's Web przeczytasz również inne artykuły:

Zagadka dla fanów Taylor Swift pojawi się po wpisaniu frazy w wyszukiwarkę Google

Aby zacząć rozwiązywać zagadkę, którą Taylor Swift przygotowała dla swoich fanów, należy w wyszukiwarkę Google wpisać imię i nazwisko piosenkarki. Po załadowaniu strony w prawym dolnym rogu pojawi się niebieski skarbiec, na który trzeba kliknąć, aby na ekranie wyświetliła się zagadka. Są to puzzle, które trzeba poukładać w taki sposób, by stanowiły rozwiązanie. Hasło należy wpisać w wyszukiwarkę, aby zostać odesłanym do kolejnych puzzli. Pod łamigłówką znajduje się podpowiedź.

REKLAMA

Jest to zagadka globalna, co oznacza, że rozwiązują ją osoby na całym świecie. Jeśli łącznie zostanie rozwiązanych 33 milionów puzzli, skarbiec zostanie otwarty, a światło dzienne ujrzy pięć niepublikowanych dotąd utworów z albumu "1989 (Taylor's Version)".

Zagadka Taylor Swift
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA