REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

5. sezon „Riverdale” dziś na Netflix Polska. Kiedy nowe odcinki w serwisie?

Fani serialu „Riverdale” mają od dziś święto. Na platformę Netflix powrócił 5. sezon popularnego serialu dla młodzieży. W najbliższych tygodniach czeka nas premiera łącznie dziewięciu odcinków poświęconych Archiemu i jego przyjaciołom. Kiedy dokładnie je obejrzymy i co z 6. częścią „Riverdale”?

12.08.2021
17:14
riverdale sezon 5 netflix premiera kiedy
REKLAMA

Ostatni odcinek „Riverdale” miał premierę ponad cztery miesiące temu na Netflix Polska, nie była to więc najdłuższa przerwa i zdecydowanie mniej burzliwa od tej z zeszłego roku. Grupa najpopularniejszych aktorów produkcji została wtedy oskarżona o molestowanie seksualne. Większość fanów serialu uznała te doniesienia za sfabrykowane i faktycznie od tego czasu właściwie nic konkretnego w tej sprawie się nie zadziało.

W przeciwnym wypadku zapewne nie dostalibyśmy obu części 5. sezonu tak szybko. Najpierw między styczniem a marcem stacja The CW pokazała dziesięć pierwszych odcinków, w najbliższych tygodniach dołączą do nich zaś finałowe epizody. Będzie ich łącznie dziewięć, co wyrówna 5. serię pod względem długości z jej poprzedniczką. W obu przypadkach o takiej a nie innej liczbie odcinków zdecydowała pandemia koronawirusa, która wydłuża okresy zdjęciowe i nie pozwala na nakręcenie takiej ilości materiału jak kiedyś. Fani „Riverdale” mogą się jednak pocieszać faktem, że błyskawicznie po zakończeniu trwającego sezonu, nastąpi premiera kontynuacji.

REKLAMA

Riverdale obsada – znajomi aktorzy wciąż na miejscu:

Riverdale 5 sezon – kiedy odcinki?

W najnowszych odcinkach amerykańskiej produkcji zobaczymy doskonale nam znanych aktorów i aktorki. W obsadzie pojawili się po raz kolejny KJ Apa, Cole Sprouse, Casey Cott, Camila Mendes, Lili Reinhart i Madelaine Petsch. W 5. sezonie dołączyła do nich również Erinn Westbrook jako Tabitha Tate i wszystko wskazuje na to, że w dalszej części tej opowieści będzie pełnić jedną z absolutnie kluczowy ról. Dostępny od dziś na platformie Netflix odcinek 11. również to potwierdza.

Kiedy będą nowe odcinki 5. sezonu Riverdale?

Jednocześnie pokazując, że chaos już na dobre opanował tytułowe miasteczko. Jughead po ucieczce z rąk Tabithy zacznie życie z bezdomnymi i wyruszy do Nowego Jorku. W przeciwną stronę uda się Veronica, która przy okazji padnie ofiarą kradzieży. Z kolei Archie i Kevin zajmą się zgarnianiem zbiegłych osadzonych, a Jessica poczęstuje pewne osoby halucynogennymi grzybkami. Najbliższe epizody „Riverdale” będą pojawiać się na platformie Netflix dzień po ich amerykańskiej premierze na The CW. Najbliższe daty podane przez serwis to 19 sierpnia, 26 sierpnia, 2 września i 9 września.

REKLAMA

6. sezon „Riverdale” ma zaś zadebiutować już 16 listopada tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA