REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

HBO Max rozdaje smoki za darmo. Pierwszy odcinek "Rodu smoka" wleciał na YouTube

"Ród smoka" obejrzycie teraz za darmo. HBO Max udostępniło pierwszy odcinek prequela "Gry o tron" na swoim kanale na platformie YouTubie. Jeśli jeszcze go nie widzieliście, jak najszybciej siadajcie do oglądania. Znajdziecie tam smoki, przemoc, smoki, seks i jeszcze trochę smoków.

02.09.2022
12:07
ród smoka gra o tron hbo max za darmo
REKLAMA

Wszyscy już oglądacie "Ród smoka" na HBO Max? Prequel "Gry o tron" bije na platformie rekordy popularności. Ale jeśli komuś umknęła jedna z najgorętszych tegorocznych premier seriali fantasy (drugą są oczywiście "Pierścienie Władzy") lub nie chce wydawać pieniędzy na obejrzenie niesprawdzonej jeszcze produkcji, to serwis oferuje alternatywę. Teraz nawet nie mając subskrypcji na HBO Max, możecie obejrzeć "Ród smoka" za darmo. I przekonać się, czemu każdy o tym tytule mówi.

HBO Max udostępniło pierwszy odcinek prequela "Gry o tron" na YouTube (z racji na ograniczenia wiekowa, można go obejrzeć tylko bezpośrednio tam). Pilot "Rodu Smoka" możecie więc obejrzeć teraz całkowicie za darmo. Zapewniam, że pewno powinniście to zrobić, bo czeka tam na was mnóstwo atrakcji. Tytuł nie wziął się znikąd, a przy tym jest niezwykle widowiskowy. Na ekranie pojawiają się smoki, a potem jest więcej smoków i jeszcze trochę smoków. W międzyczasie nie brakuje też przemocy i nagości. Wszystko to zostało zaś opatrzone fabułą pełną politycznych intryg.

REKLAMA

Ród Smoka - serial HBO Max za darmo na YouTubie

Akcja "Rodu Smoka" rozgrywa się niecałe 200 lat przed wydarzeniami przedstawionymi w "Grze o tron". W serialu śledzimy losy Targaryenów u szczytu ich potęgi. Władają oni Siedmioma Królestwami i a w ich królestwie żyje 17 smoków. Zasiadający aktualnie na Żelaznym Tronie król Viserys pozbawiony jest swojego następcy, co skutkuje początkiem wojny domowej o sukcesję.

Ród Smoka - HBO Max - YouTube - za darmo
REKLAMA

Już po pierwszym odcinku "Rodu Smoka" widać, że w serialu znajdziemy wszystkie elementy, za które widzowie pokochali "Grę o tron". A to przecież dopiero przedsmak tego, co nas czeka przez resztę sezonu. Zresztą już teraz sami możecie sprawdzić, jak dalej rozwija się ta historia. Na HBO Max dostępny jest już drugi epizod, a kolejne będą pojawiać się na platformie co poniedziałek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA