REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć film "Różyczka 2" online? Pełna lista serwisów VOD

Film „Różyczka 2” to kolejna odsłona produkcji w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego. Ten polski dramat doczekał się swojej kinowej premiery 20 października 2023 roku. Teraz można zapoznać się z nim również za pośrednictwem platform streamingowych. Gdzie można obejrzeć film „Różyczka 2” online? Przedstawiamy pełną listę serwisów VOD.

27.02.2024
19:01
Gdzie obejrzeć film Różyczka 2 online
REKLAMA

Na ekranie można oglądać wiele znanych w naszym kraju aktorek i aktorów. W obsadzie „Różyczki 2” znaleźli się m.in. Magdalena Boczarska, Janusz Gajos, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak i Maria Seweryn. Film jest kontynuacją hitu z 2010 roku o tym samym tytule. Opowiada o losach Joanny Warczewskiej, której idealne na pierwszy rzut oka życie, na skutek tragicznego wydarzenia, zaczyna zbaczać na niebezpieczne tory. Jeden problem goni kolejny, a kobieta musi stawić czoła nowej rzeczywistości, w której się znalazła.

Więcej na temat polskich filmów czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Różyczka 2 – gdzie obejrzeć film online?

W wyniku zamachu terrorystycznego Joanna traci swojego ukochanego męża. Jakby to nie było wystarczająco ciężkim przeżyciem – tajemniczy szantażysta wysyła kobiecie kompromitujące zdjęcia i dokumenty dotyczące jej rodziny. W ramach okupu żąda setek tysięcy euro. Zrozpaczona Asia za wszelką cenę chce odzyskać kontrolę nad własnym życiem i postanawia rozwiązać spadające na jej głowę problemy kompletnie samodzielnie. Musi zatem zmierzyć się nie tylko z groźnym szantażystą, ale też z prawdą dotyczącą przeszłości rodziny.

Gdzie obejrzeć film Różyczka 2 online?

Na drodze ku lepszemu życiu kobieta spotyka kilka niespodziewanych postaci, w tym pełnego sekretów agenta, wpływowego polityka oraz dawnego przyjaciela. „Różyczka 2” to obraz przedstawiający zawiłą intrygę, którą główna bohaterka stara się rozwiązać na własną rękę. Nie zabrakło też elementów kryminalnych z motywem skomplikowanego i osobistego śledztwa wychodzącym na pierwszy plan.

REKLAMA

Film „Różyczka 2” jest dostępny w poniższych serwisach VOD:

  • Amazon Prime Video - abonament 10,99 zł
  • Polsat Box Go - premiera 05.03.2024 roku (Wybierz pakiet telewizji Polsat Box bez opłat nawet przez 12 miesięcy. Ciesz się dostępem do ulubionych programów i seriali z katalogów online Polsat Box Go na życzenie w cenie!)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA