REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Muzyka

Sanah ogłasza nowy album. Jest data premiery

Sanah ogłosiła, że już niebawem zadebiutuje jej kolejny album. Na YouTubie pojawił się już pierwszy singiel promujący - "Śrubki" - a w serwisie Spotify rozpoczęło się odliczanie do premiery krążka "Kaprysy".

26.04.2024
15:36
sanah kaprysy nowy album premiera
REKLAMA

Najnowszy album sanah - "Sanah śpiewa poezyje" - zadebiutował 25 listopada 2022 r. Wcześniej w tym samym roku fani artystki nucili single z płyty "Uczta", która zaowocowała współpracą z siecią sklepów Żabka. Po niemal 2 latach oczekiwania w sieci zadebiutował najnowszy kawałek wokalistki, "Śrubki", który okazał się być zapowiedzią najnowszego krążka. Piosenka znalazła się wśród TOP nagrań w kategorii Muzyka i po kilkunastu godzinach od publikacji została wyświetlona niemal 160 tys. razy. Sanah podzieliła się również z obserwatorami tym, jak będzie wyglądała okładka płyty i wystartowała z odliczaniem do premiery "Kaprysów" na Spotify.

REKLAMA

"Kaprysy" to nowy album Sanah. Kiedy premiera?

Na Instagramie artystki pojawiła się krótka zapowiedź nadchodzącego albumu w postaci serii zdjęć na InstaStories, aż w końcu wpis, w którym sanah poinformowała o swoim nowym krążku pod tytułem "Kaprysy". Wcześniej jej profil zalała fala zdjęć pomidorów wszelkiej maści:

Kaprysy. Za 49 dni wręczę je Wam, jak tego pomidora na okładce i jestem jak pomidor też… bo rumienię się na myśl, że poznacie co w moim serduszku działo się niedawno, albo dawno. Kapryśny Paganini grał mi tyle lat, więc malutkie smaczki skrzypcowe też tam znajdziecie. Ile odmian pomidorów, tyle moich kaprysów!!! A w każdym inna historia. Już za 49 dni wszystkie 21 kaprysów będą Wasze

- napisała na Instagramie.

W opisie albumu czytamy, że jest on inspirowany włoskim wirtuozem Paganinim, a wśród utworów znajdą się zarówno te wzruszające, jak i te, które zaskoczą nawet najwierniejszych fanów artystki: "Niezależnie od momentu, od którego towarzyszycie sanah w jej muzycznej podróży, w "Kaprysach" odkryjecie cząstkę każdej z jej dotychczasowych er, wzbogaconej o dojrzałość i zachwycający artystyczny rozwój, którego jesteśmy świadkami".

Na Spotify sanah wystartowało także odliczanie do premiery płyty (można śledzić je tutaj), która będzie składała się z 21 kawałków. Prezentują się one następująco:

 1. Intrada
 2. Sad
 3. Talenty i mankamenty
 4. hip hip hura!
 5. Nimbostratus
 6. Kaprys gis-moll
 7. Miłość jest ślepa
 8. Śrubka
 9. Wiśta wio!
 10. Arco
 11. Mleczna droga
 12. było, minęło
 13. Fafarafa
 14. Pańskie łzy to woda
 15. Spietruszam
 16. O miłości
 17. Do kiedy jestem
 18. Słodkiego miłego życzę
 19. Miałam taki kaprys!!!
 20. Coda
 21. Aha (kwiecień 2020)

Preorder płyty sanah jest dostępny w sklepie Empik. Premiera albumu "Kaprysy" 14 czerwca.

REKLAMA

O sanah przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA