REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

To jeszcze nie koniec edukacji: czas na zajęcia wyrównawcze. „Sex Education” otrzyma 4. sezon!

„Sex Education” otrzyma 4. sezon – Netflix podzielił się oficjalną decyzją.

25.09.2021
19:22
sex education sezon 4 tudum netflix
REKLAMA

Sex Education” cieszy się olbrzymią popularnością; choć można było przewidzieć, że to jeszcze nie koniec, dopiero teraz fani serialu Netfliksa mogą odetchnąć z ulgą: produkcja została przedłużona o jeszcze jeden, 4. sezon.

Netflix podzielił sią tą informacją podczas swojego eventu TUDUM, na którym aktorzy promowali sezon 3., który miał swoją premierę zaledwie tydzień temu i wciąż utrzymuje się na szczycie list TOP 10 w serwisie. Nie znamy jeszcze daty premiery następnej odsłony, choć możemy zakładać, że odbędzie się ona w 2022 roku. Zobaczcie krótką zajawkę:

REKLAMA

„Sex Education”: będzie 4. sezon

REKLAMA

„Sex Education” wróciło po ponad półtora roku nieobecności na Netfliksie i od razu zgarnęło maksymalna liczbę punktów popularności w ciągu tygodnia od premiery. Tymczasem wielu Polakom sytuacja w szkole bohaterów bardzo przypomina to, co dzieje się w polskich placówkach edukacyjnych pod rządami Przemysława Czarnka. Przypominamy, że fabuła produkcji skupia się na uczniach szkoły Moordale i ich wkraczaniu w seksualną dojrzałość. Otis (Asa Butterfield) to nastoletni syn seksuolożki Jean (Gillian Anderson). Chłopak dogłębnie przesiąka profesją matki – zgłębił dużo teorii, dzięki czemu potrafi obalić większość mitów dotyczących seksu, które krążą wśród nastolatków, a także udzielić im porad (przeważnie skutecznych). Razem ze szkolną koleżanką, Meave (Emma Mackey), zakłada poradnię pomagającą rówieśnikom.

„Sex Education”: 3. sezon serialu obejrzycie w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA