REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

Shang-Chi wbija do MCU. Sprawdzamy, co warto obejrzeć w weekend

Shang-Chi kopie tyłki torując sobie drogę do MCU, Michael Keaton sprawdza „Ile warte jest ludzkie życie?”, a wampiry próbują odnaleźć się we współczesnym Nowym Jorku. Premierowych propozycji na weekend jest całkiem sporo. Sprawdzamy, które z nich warto obejrzeć.

04.09.2021
11:06
shang chi premiery weekend vod kina
REKLAMA

Uczniowie wrócili już do szkoły i muszą zacząć czytać lektury wyznaczone przez ministra Przemysława Czarnka. Od niezbyt porywającej lektury warto odpocząć w kinie bądź oglądając nowości Netfliksa i innych platform VOD. Na wielkim ekranie o samoświadomość walczy już „Shang-Chi”, a na HBO GO bawią znani nam skądinąd krwiopijcy. Jakby jednak to wam nie wystarczało, to nie zapomnijcie jeszcze spędzić weekendowych wieczorów przed telewizorem. Nie zabraknie tam znanych i lubianych hitów.

REKLAMA

Filmy, seriale, programy – podpowiadamy co obejrzeć w weekend

4. faza MCU już ruszyła. Po „Czarnej Wdowie” przyszedł czas na przedstawienie nowego superbohatera. Nie ma tu co prawda za wiele kinowego Marvela, ale przy historii tytułowego Shang-Chi nudzić się nie będziecie. Chociaż w duchu to prosty melodramat rodzinny, pełno tu akcji, walk w stylu wuxia i fantasy.

Film już w kinach.

After. Ocal mnie

Tak, sądząc po poprzednich częściach, nie będzie to dobry film. Co z tego, skoro wszyscy znowu tłumnie się na niego wybierzemy, aby móc pośmiać się z young-adultowego romansu Tessy i Hardina? Szykujcie się na kolejną porcję cringe’u i absurdalnych dialogów.

Film już w kinach.

Co robimy w ukryciu – 3. Sezon

Powraca mockument pokazujący życie czwórki wampirów we współczesnym Nowym Jorku. Czeka nas więc kolejna porcja absurdalnych gagów i nonsensownych żartów, podszytych krytyką społeczną. Dwa pierwsze sezony okazały się godnymi spadkobiercami popularnego filmu. Czy twórcom uda się utrzymać poziom? Już teraz możecie się o tym przekonać.

Pierwsze dwa odcinki już na HBO GO.

Ile warte jest ludzkie życie?

To już 20. rocznica zamachów na World Trade Center – ataku, z którego Ameryka do dzisiaj nie może się otrząsnąć. Dla kina to wciąż temat żywy. W „Ile warte jest ludzkie życie?” przyjrzymy się losom prawnika, który musi wycenić życie ofiar tego tragicznego wydarzenia. A wczuć w opowiadaną historię pomoże nam sam Michael Keaton.

Film już na Netfliksie.

REKLAMA

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: Nicolasa Cage’a ratującego świat „Twierdza” (TV Puls, sobota 20:00), MCU w najntisowej poetyce „Kapitan Marvel” (Polsat, sobota 21:10), (nie)zapomniany wieczór kawalerski „Kac Vegas” (TVN, sobota 21:45) i gęsty thriller z Sigourney Weaver „Psychopata” (TNT, sobota 22:15).

W niedzielę szczególnie polecamy: thriller sci-fi „Ex Machina” (Cinemax, niedziela 20:00), Jamesa Wana wprowadzającego promyk światła do DCEU „Aquaman” (HBO, niedziela 20:10), Quentina Tarantino zabawy z kinem eksploatacji „Grindhouse: Death Proof” (TVN7, niedziela 23:00) i horror „Hellraiser: Wysłannik piekieł” (TNT, niedziela 01:15).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA