REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Marvel ujawnia pierwsze szczegóły „She-Hulk”. Główną rolę zagra aktorka z „Orphan Black” i „Perry Mason”

Ostatnie dni przyniosły pierwszą poważną aktywność Marvela od czasu ogłoszenia decyzji o kolejnym przesunięciu premiery „Czarnej Wdowy”. Najpierw dowiedzieliśmy się więcej na temat serialu „WandaVision”, a teraz ujawniono tożsamość aktorki wcielającej się w rolę She-Hulk. Tatiana Maslany to aktorka, która kiedyś miała zagrać w „Łotr 1”.

18.09.2020
12:01
she-hulk mcu
REKLAMA
REKLAMA

W wyniku ostatnich doniesień medialnych można wręcz powiedzieć, że Marvel nareszcie obudził się z letniej drzemki. Do wzmożonej aktywności firmy z pewnością przyczyniły się mocne zapowiedzi ogłoszone przez konkurencję z DC, ale też świadomość wyczerpującej się cierpliwości użytkowników Disney+, którzy długo czekają na obiecane seriale superbohaterskie. Dlatego na pierwszy ogień poszły właśnie produkcje skierowane na VOD.

Zaledwie dwa dni temu platforma Disneya ogłosiła, że serial „WandaVision” niespodziewanie ukaże się jeszcze w tym roku, a już dziś poznaliśmy tożsamość aktorki wcielającą się w inną superbohaterkę Marvela. She-Hulk to pseudonim Jennifer Walters, kuzynki Bruce'a Bannera. Według komiksowego scenariusza kobieta zostaje postrzelona przez skonfliktowanego z jej ojcem mafioza i tylko transfuzja krwi od Hulka może ją uratować. Jennifer przeżywa, ale napromieniowana krew zmienia jej wygląd i daje jej supermoce. Z czasem She-Hulk postanawia na stałe zachować nową formę.

Prace nad serialem „She-Hulk” idą pełną parę. W roli głównej wystąpi Tatiana Maslany, a kobiety będą też dominować za kamerą.

Kilka lat temu Maslany rywalizowała o angaż w filmie „Łotr 1” i była nawet w finałowej trójce kandydatek. Ostatecznie w tamtym filmie zagrała Felicity Jones, ale jak widać szefowie Disneya zapisali sobie nazwisko gwiazdy „Orphan Black” w notesach. Urodzona w Kanadzie aktorkę wystąpiła oprócz tego w takich produkcjach jak: „I że cię nie opuszczę”, „Złota dama”, „Niezwyciężony” a ostatnio też serialu „Perry Mason” od HBO.

REKLAMA

Jak podaje portal Deadline, za reżyserię pilota „She-Hulk” i kilku kolejnych odcinków odpowiadać będzie Kat Coiro („Już nie żyjesz”, „Brooklyn 9-9”). Szefować grupie scenarzystów będzie zaś Jessica Gao („Rick i Morty”). „She-Hulk” to jeden z siedmiu aktorskich projektów Marvel Cinematic Universe zmierzających na Disney+. Na platformie w bliżej nieokreślonej przyszłości zobaczymy także seriale „The Falcon and the Winter Soldier”, „Moon Knight”, „Ms. Marvel”, „WandaVision”, „Loki” oraz „Hawkeye”.

Data premiery „She-Hulk” nie została jeszcze ujawniona.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA