REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Fani MCU dostaną jednak coś od życia w 2020. Disney+ ogłosił, że serial „WandaVision” zadebiutuje w tym roku

Rok 2020 nie okazał się zbyt szczęśliwy dla produkcji z serii Marvel Cinematic Universe. Premiera filmu „Czarna Wdowa” wciąż nie jest pewna, „Eternals” zostało przełożone na przyszły rok, a na platformie Disney+ wciąż nie zadebiutował żaden z obiecanych seriali. Na szczęście wkrótce ten ostatni fakt ulegnie zmianie dzięki debiutowi „WandaVision”.

16.09.2020
20:24
wandavision mcu
REKLAMA
REKLAMA

Fani MCU mogli zresztą narzekać nie tylko ze względu na przesunięte premiery. Disney i Marvel w ostatnich miesiącach postawiły bowiem na niemal całkowitą medialną ciszę dotyczącą 4. fazy kinowego uniwersum. Gdy wielbiciele bohaterów DC z zapartym tchem oglądali zwiastuny „Batmana”, nowej wersji „Ligi Sprawiedliwości” oraz „Wonder Woman 1984”, ich kolegom zza miedzy pozostawało wzdychać z poirytowaniem na opieszałość Disneya. Był to zresztą tylko kolejny objaw systematycznie rosnącej w ostatnich latach siły DC.

Kolejne opóźnienia i brak jasnej deklaracji ze strony obu firm wywołały obawę, że 4. faza MCU może nie wystartować w 2020 roku. Na szczęście do tak drastycznego scenariusza nie dojdzie. Los „Czarnej Wdowy” nadal nie jest jasny, ale przynajmniej najpóźniej do grudnia widzowie dostaną wgląd w dziwny świat Wandy Maksimoff i Visiona.

Disney+ ogłosił najciekawsze tytuły, które dołączą do biblioteki w 2020 roku. Na liście jest serial „WandaVision”.

REKLAMA

To niezwykle pozytywna wiadomość nie tylko dla fanów Marvel Cinematic Universe, ale też posiadaczy konta na Disney+. Serwis wciąż mierzy się bowiem z problemem wąskiej biblioteki i niewielkiej liczby autorskich nowości. Premiera „WandaVision” z Elizabeth Olsen i Paulem Bettany'm w rolach głównych sprawia, że użytkownicy platformy Disneya będą mogli wypatrywać czegoś oprócz 2. sezonu „The Mandalorian” (ta produkcja z kolei dostała właśnie nowy zwiastun). Oprócz tych dwóch tytułów do Disney+ dołączą też m.in. „X2”, „Duży”, „Eddie zwany Orłem”, nowy sezon „Simpsonów” oraz „Podkręć jak Beckham”.

Dokłada data premiery „WandaVision” nie została jeszcze podana.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA