REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Showmax wyda polski serial animowany twórcy Kapitana Bomby i Blok ekipy

Showmax nie składa broni w walce o polski rynek VOD. Na platformie pojawi się sporo nowych w treści, w tym kolejna autorska produkcja o tytule Egzorcysta. Autorem jest Bartosz Walaszek.

26.10.2017
15:51
Egzorcysta w Showmax - animacja od twórcy Kapitana Bomby i Blok ekipy
REKLAMA
REKLAMA

Serwisy wideo na żądanie coraz częściej nakłaniają do wykupienia abonamentu nie treściami wykupionymi od dostawców treści, a autorskimi produkcjami realizowanymi samodzielnie. Netflix pokazał, że taka strategia przynosi świetne efekty, a na podobny krok zdecydowały się takie firmy jak Amazon i Hulu.

Egzorcysta Plakat showmax class="wp-image-104947"

Showmax też produkuje treści na wyłączność i właśnie zapowiedział kolejną prosto z Polski.

Jak na razie oferta serwisu nie jest tak bogata, jak w przypadku konkurencji, ale Netflix dopiero przymierza się do pierwszego serialu polskojęzycznego. Showmax za to wydał już pierwsze produkcje w naszym języku.

Serwis przygotował dwie etiudy (Ksiądz Wojciecha Smarzowskiego i Czerwony punkt Patryka Vegi) i objął mecenatem satyryczny program Ucho Prezesa. Na tym się jednak nie kończy.

Showmax planuje rozbujać polską scenę talk-showową. Serwis wykupił licencję na polską edycję Saturday Night Live, a teraz zapowiedział kolejną produkcję dla polskich widzów. Animowany serial Egzorcysta przygotuje Bartosz Walaszak.

Egzorcysta w Showmax - nowa animacja prosto z Polski.

Serial pojawi się w serwisie już 1 listopada i składać się będzie z 13 odcinków. Produkcja zajawiana jest słowami „egzorcysta Bogdan kontra hordy wygłodniałych maszkaronów w strasznie śmiesznym serialu animowanym”.

Bogdan Boner to człowiek, do którego dzwoni się w ostateczności. Gdy na werandzie pojawiają się demony, po sąsiedztwie włóczą się wygłodniałe zombie, a w pobliskim domu publicznym przyjmują krwiożercze sukuby - do akcji wkracza on. Budowlaniec z zawodu, egzorcysta z zamiłowania. Bez wykształcenia i wielkiego doświadczenia gromi potwory niczym Chuck Norris i Steven Seagal razem wzięci. Gdy chcesz posłać ducha swojego dawno zmarłego krewnego do siedmiu diabłów, chwyć gazetę i szukaj w drobnych ogłoszeniach. Na pewno znajdziesz kontakt do Bonera - opis animacji Egzorcysta, która zadebiutuje 1 listopada w Showmax

Za serial odpowiedzialny jest Bartosz Walaszek. Lider zespołu Bracia Figo Fagot ma już doświadczenia w animacjach i był odpowiedzialny za takie hity jak Kapitan Bomba i Blok Ekipa.

Showmax - pozostałe nowości.

REKLAMA

Serwis, chwaląc się ramówką, przypomina o nowych odcinkach seriali Ucho Prezesa, Inhumans i The Brave. Oprócz tego przedstawiciele firmy proponują widzom z okazji Halloween zapoznać się z ofertą horrorów i creepypast.

Do oferty serwisu jeszcze przed końcem października dołączył film Raj dla par (Jason Bateman, Kristen Bell) o małżeństwie walczącym z kryzysem. Za obraz odpowiada Jon Favreau. Oprócz tego widzowie mogą już obejrzeć To skomplikowane z Meryl Streep, Death Race z Jasonem Stathamem oraz Top Gear USA.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA