REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

To ostatni dzień wielkiej promocji SkyShowtime. Platforma wprowadza nową usługę

To ostatni moment, aby obejrzeć takie hity platformy jak "Yellowstone", "Halo" czy "Special Ops: Lioness" w promocyjnej cenie. SkyShowtime rusza bowiem z nowym planem subskrypcji, z którego będzie można skorzystać już w tym miesiącu.

22.04.2024
11:33
skyshowtime promocja pol roku nowa usluga
REKLAMA

SkyShowtime konsekwentnie wzbogaca swoją bibliotekę o hitowe produkcje. Jedną z najpopularniejszych jest oczywiście western "Yellowstone" z Kevinem Costnerem w roli głównej, a także spin-offy "1923" i "1883". Oprócz hitowego uniwersum subskrybenci serwisu oglądają także na potęgę takie seriale jak "Tulsa King" z Sylvestrem Stallonem, "Special Ops: Lioness" czy "Halo". Ostatnio pojawiła się także informacja, że "Burmistrz Kingstown" z Jeremym Rennerem niebawem powróci z 3. sezonem - premiera najnowszej odsłony już 3 czerwca.

REKLAMA

Ostatnie dni promocji SkyShowtime. Rusza nowa oferta serwisu

Do tej pory widzowie mogli skorzystać z dwóch promocji, w ramach których za miesięczną subskrypcję można było zapłacić mniej. Podczas gdy standardowa miesięczna opłata wynosiła 24,99 zł, użytkownicy w ramach wyboru półrocznej lub rocznej subskrypcji hitowe produkcje SkyShowtime mogli oglądać za kolejno 16,59 zł/mies. (przy opłacie z góry 99,50 zł/6 mies.) i 16,59 zł/mies. (przy opłacie z góry 198,99zł/12 mies.). Z półrocznego planu subskrypcji będzie można skorzystać jeszcze tylko do 22 kwietnia - serwis rusza bowiem z nową usługą.

Zwiastun serialu "Halo"

23 kwietnia 2024 r. startuje nowy plan abonamentowy - Standard z reklamami. Będzie on dostępny na ponad 20 rynkach, w tym w Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Finlandii, Węgrzech, Kosowie, Czarnogórze, Północnej Macedonii, Norwegii, Holandii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii oraz Szwecji.

W ramach tej oferty kwota miesięcznej subskrypcji będzie mniejsza - użytkownicy będą musieli zapłacić 19,99 zł/mies. Opcja Standard z reklamami obejmować będzie: reklamy stron trzecich, zwiastuny promocyjne SkyShowtime, jakość HD oraz pełną ofertę rozrywkową, z której można korzystać również w ramach opcji Standard Plus. Wybierając tańszą opcję, subskrybenci będą musieli się liczyć również z tym, że nie będą mieli możliwości pobierania produkcji.

Standard Plus to natomiast oferta, która funkcjonowała dotychczas (zmieniła się tylko nazwa). Wybierając tę opcję, użytkownicy wciąż będą płacić 24,99 zł/mies. SkyShowtime podkreśla, że obecni członkowie nie muszą niczego zmieniać - od 23 kwietnia plan wolny od reklam pozostanie taki sam, choć pod zmienioną nazwą.

O produkcjach SkyShowtime przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA