REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jeremy Renner wraca na ekrany. Jest zwiastun 3. sezonu "Burmistrza Kingstown" - kiedy premiera?

Pod koniec minionego roku pojawiły się pierwsze doniesienia o powrocie Jeremy'ego Rennera na ekrany. Emma Laird, odtwórczyni roli Iris w serialu "Burmistrz Kingstown", opublikowała wówczas zdjęcie, na którym znajduje się na planie wraz z aktorem. Teraz wiadomo już, że Renner na pewno pojawi się w 3. sezonie produkcji - w sieci pojawił się bowiem pierwszy teaser nowej odsłony produkcji.

28.03.2024
18:56
burmistrz kingstown 3 sezon teaser premiera
REKLAMA

W styczniu 2023 r. sieć obiegła informacja, że Jeremy Renner uległ poważnemu wypadkowi. Podczas odśnieżania swojej posiadłości aktor został przygnieciony przez ważący niemal 7 ton pług śnieżny, ratując swojego siostrzeńca. Renner złamał wówczas ponad 30 kości i z rozległymi obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Aktora udało się na szczęście uratować poprzez odbudowanie klatki piersiowej i twarzy za pomocą metalowych płytek, a także zmiażdżonego oczodołu. Teraz, po długim okresie rekonwalescencji, Renner wraca na ekrany i już niebawem pojawi się w roli Mike'a McLusky'ego.

REKLAMA

Jest pierwszy zwiastun 3. sezonu serialu "Burmistrz Kingstown". Kiedy premiera?

"Burmistrz Kingstown" to serial stworzony przez Hugh Dillona i Taylora Sheridana, w którym Jeremy Renner wciela się w główną rolę Mike'a McLusky'ego. W 3. sezonie mieszkańcami Kingstown wstrząśnie nowy członek rosyjskiego gangu, a wewnątrz więzienia i poza jego murami trwa wojna narkotykowa. W tym samym czasie na Mike'u wywierana jest presja, by zakończył konflikt, jednak sytuacja komplikuje się, kiedy jego znajoma twarz z więziennej przeszłości grozi mu podkopaniem jego autorytetu burmistrza, by utrzymać pokój między wszystkimi frakcjami.

Zwiastun 3. sezonu serialu "Burmistrz Kingstown"

W obsadzie oprócz Jeremy'ego Rennera znaleźli się także Hugh Dillon ("Yellowstone"), Taylor Handley ("Griselda"), Emma Laird ("Duchy w Wenecji"), Tobi Bamtefa ("Feel Good"), Derek Webster ("Dzień Niepodległości"), Nishi Munshi ("The Originals"), Hamish Allan-Headley ("Expatriate") i Michael Beach ("Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera"). Dołączą do nich Paula Malcomson ("Ray Donovan"), Richard Brka ("Gra o tron") oraz Denny Lobe ("Szukając Alaski"). Producentami wykonawczymi serialu są Taylor Sheridan, Hugh Dillon, Jeremy Renner, Antoine Fuqua, David C. Glasser, Ron Burkle, Bob Yari, Michael Friedman, Dave Erickson, Regina Corrado i Keith Cox.

Premiera 3. sezonu serialu "Burmistrz Kingstown" 3 czerwca 2024 r.

REKLAMA

O Jeremym Rennerze przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA