REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

„Wcielenie” i „Small World”. Sprawdzamy najciekawsze premiery weekendu

„Wcielenie” i „Small World” nie są jedynymi ciekawymi premierami tego weekendu. Coś dla siebie znajdziecie nie tylko w kinach, ale również na platformach VOD i w telewizji.

11.09.2021
9:08
small world weekend premiery vod kino
REKLAMA

We „Wcieleniu” młoda kobieta ma problem z makabrycznymi wizjami, a w „Small World” Patryk Adamczyk walczy z satanistami handlującymi dziećmi. Dużo się dzieje w ten weekend, a to tylko najciekawsze premiery kinowe. Interesujące nowości znajdziecie też na platformach VOD, a w TV nie zabraknie znanych i lubianych hitów.

REKLAMA

Filmy, seriale, programy – podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

Wcielenie

James Wan powraca! Po krótkim rozstaniu z horrorem na rzecz „Aquamana” twórca „Piły” i „Obecności” opowiada o kobiecie, którą dręczą paraliżujące wizje makabrycznych zabójstw. Problem tkwi jednak w tym, że wcale nie są one wytworem jej wyobraźni. Morderstwa dzieją się naprawdę. Madison będzie więc musiała odkryć źródło swojego „daru”. Szykujcie się na atmosferę grozy, po jakiej nie zaśniecie przez wiele nadchodzących nocy.

Film już w kinach.

Patryk Vega też powraca. „Small World” z pewnością będzie komercyjnym hitem. Reżyser znowu podejmuje bowiem nośny temat. Tym razem opowiada o handlu dziećmi. I wszystko wskazuje na to, że robi to w tym samym stylu co zwykle. Będzie więc dużo przekleństw, akcji, suchych żartów, absurdów i nieznośnej misyjności.

Film już w kinach.

Kate

„Jolt” już za wami? To teraz czas, aby inna kobieta kopała tyłki na ekranie. Znana z „Ptaków Nocy” Mary Elizabeth Winstead wciela się w zabójczynie, która zostaje otruta. Ma tylko 24 godziny, aby znaleźć tego, kto chciał się jej pozbyć. Akcji tutaj nie zabraknie.

Film już na Netliksie.

Przybywacie z daleka

Amerykanie przerabiają traumę związaną z atakami na WTC na wszelkie możliwe sposoby. Nawet w musicalu! Sceniczne „Przybywacie z daleka” zostało obsypane nagrodami (m.in. Tony), a teraz dzięki Apple TV+ możecie je zobaczyć w zaciszu własnego domu. Jest to opowieść o ludziach, którzy utknęli w małym miasteczku z powodu zatrzymania wszelkich lotów 11 września 2001 roku.

Film już na Apple TV+.

REKLAMA

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: nowoprzygodowy „Powrót do przyszłości” (TV4, sobota 20:00), superbohaterów MCU „Avengers: Czas Ultrona” (Polsat, sobota 21:05) i kultową kontynuację kultowej komedii dla nastolatków „American Pie 2” (TVN7, sobota 22:35).

W niedzielę szczególnie polecamy: mroźny horror „Coś” (AMC, niedziela 22:00), Quentina Tarantino śniącego o gangsterach - „Wściekłe psy” (TNT, niedziela 23:10) i Jeta Li walczącego z Jetami Li „Tylko jeden” (TV Puls, niedziela 23:45).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA