REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Spider-Man: Bez drogi do domu" - nowy zwiastun, dawni przeciwnicy! Kolejne postacie ze starszych filmów o Pajączku

Zgodnie z zapowiedziami w sieci pojawił się nowy, trzyminutowy zwiastun filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu". Widzimy w nim kolejnych antagonistów znanych z filmów z Andrew Garfieldem i Tobeyem Maguire'em.

17.11.2021
7:59
spider man bez drogi do domu zwiastun trailer no way home
REKLAMA

Pierwszy, opublikowany w sierpniu zwiastun filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu", w ciągu pierwszej doby od premiery pobił rekord oglądalności (289 mln wyświetleń). Nowy trailer wyczekiwanego widowiska z Tomem Hollandem ma szansę go pobić - wielu fanów liczyło, że zapowiedź wreszcie ujawni postacie, które wszyscy spodziewają się zobaczyć na ekranie, choć nikt nie potwierdził jeszcze ich występu w filmie. Mowa, rzecz jasna, o powrocie Pajączków w wykonaniu Andrew Garfielda i Tobeya Maguire'a.

Na całe szczęście studio zrezygnowało ze szczucia znanymi twarzami i skupiło się na opowieści i bohaterach. Zwiastun robi to, co zwiastuny robić powinny, wzmaga niecierpliwość i uatrakcyjnia atmosferę oczekiwania, wciąż nie wykładając najważniejszych kart na stół.

Nie oznacza to, że nowy materiał nie pokazuje kilku wyczekiwanych powrotów - poza pokazanym wcześniej Doc Ockiem widzimy tu również złoczyńców takich jak Electro, Sandman, Lizard i Zielony Goblin. Jest też jedno fabularne zaskoczenie... Zobaczcie sami.

REKLAMA

Spider-Man: Bez drogi do domu - zwiastun filmu

Spider-Man: No Way Home - trailer
REKLAMA

W filmie "Spider-Man: Bez drogi do domu" tożsamość Pajączka zna już cały świat - Peter nie może dłużej ukrywać się za maską, by chronić bliskich. Postanawia więc poprosić o pomoc Doktora Strange'a, którego zaklęcie wywołuje poważne komplikacje. Dochodzi do zderzenia światów - do rzeczywistośći Petera przenikają postacie z innych uniwersów. To zaledwie zarys całej opowieści - szczegóły pozostają owiane tajemnicą.

W oficjalnie ujawnionej części obsady są m.in. Tom Holland, Benedict Cumberbatch, Zendaya, Jacob Batalon, Jamie Foxx, Angourie Rice, Marisa Tomei, J.K. Simmons, Alfred Molina, Willem Dafoe, Rhys Ifans, Thomas Haden Church i Tony Revolori.

Spider-Man: Bez drogi do domu - premiera w kinach już 17 grudnia 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA