REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Filmy ze Spider-Manem lecą na Disney+. Mimo to "Bez drogi do domu" szybciej zobaczymy na HBO Max

Spider-Man bujał się na swoich pajęczych sieciach po różnych platformach w naszym kraju. Nie mogliśmy go jednak spotkać na Disney+. Ma się to niedługo zmienić. Kolekcja filmów z Człowiekiem Pająkiem zmierza na platformę Myszki Miki. I nie mówimy tu tylko o produkcjach spod znaku MCU.

22.07.2022
17:36
spider man disney plus hbo max
REKLAMA

Disney+ ma pokaźną kolekcję filmów MCU. Brakuje w niej jedynie solowych, acz wypełnionych cameosami przygód Człowieka Pająka. Gdzie są "Spider-Many"? - grzmią fani, odkąd tylko platforma zawitała do Polski. A odpowiedź jest prosta: na HBO Max. Umowy licencyjne z Sony sprawiły, że kolejne produkcje z uwielbianym superbohaterem stopniowo, lecz konsekwencje pojawiają się w serwisie należącym do Warner Bros. Discovery. Jak się jednak okazuje, niedługo będzie można się na nie natknąć również w usłudze Myszki Miki.

"Spider-Many" zmierzają na Disney+. Jeszcze w tym miesiącu kolekcja filmów z Człowiekiem Pająkiem ma się pojawić na platformie. Wstrzymajcie się jednak z szykowaniem popcornu do seansu "Bez drogi do domu". Tej produkcji w zapowiedziach bowiem nie ma. Zadebiutuje w serwisie w późniejszym terminie. Na pierwszy rzut idą wcześniejsze tytuły z różnymi inkarnacjami Petera Parkera.

REKLAMA

Filmy ze Spider-Manem na Disney+

Pod koniec lipca na Disney+ pojawi się osiem filmów ze Spider-Manem. Mówimy tu nie tylko o produkcjach MCU z Tomem Hollandem w roli głównej, ale także o trylogii Sama Raimiego oraz dwóch częściach "Niesamowitego Spider-Mana", w których w rolę Petera Parkera wcielają się kolejno Tobey Maguire i Andrew Garfield. A jakby superbohatera wciąż było wam mało, to na dokładkę dostaniecie "Spider-Man Uniwersum". Pełna lista zapowiedzianych tytułów prezentuje się następująco:

  • Spider-Man
  • Spider-Man 2
  • Spider-Man 3
  • Niesamowity Spider-Man
  • Niesamowity Spider-Man 2
  • Spider-Man Uniwersum
  • Spider-Man: Homecoming
  • Spider-Man: Daleko od domu
Spider-Man Uniwersum - Disney+

Użytkownicy Disney+ mogą już zacząć szykować się na maraton filmów ze Spider-Manem. Wymienione produkcje trafią na platformę 29 lipca. Oznacza to, że Człowiek Pająk zaatakuje serwis Myszki Miki na chwilę przed tym, jak HBO Max skompletuje zbiór produkcji z jego udziałem.

REKLAMA

Spider-Man. Bez drogi do domu pojawi się w HBO Max

Większość ze zmierzających na Disney+ filmów ze Spider-Manem pojawiła się w tym miesiącu na HBO Max. Na platformie nie ma na razie jedynie "Daleko od domu". Ma się to jednak zmienić już 30 lipca. Dzień później w serwisie zadebiutuje natomiast "Bez drogi do domu". Usługa Warner Bros. Discovery będzie mogła pochwalić się wtedy wszystkimi aktorskimi produkcjami z Człowiekiem Pająkiem, które powstały w XXI wieku i animowanym "Spider-Man Uniwersum".

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA