REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

To się nazywa promocja. Spotify Premium na 3 miesiące kosztuje mniej niż złotówkę

Nie tylko Czarnym Piątkiem człowiek żyje. Na Spotify pojawiła się promocja na ofertę Premium, którą można mieć za bezcen na okres trzech miesięcy.

23.11.2018
18:51
Spotify Premium za bezcen. Dostęp do usługi na 3 miesiące tylko za 99 groszy
REKLAMA
REKLAMA

Ciesząca się największym powodzeniem muzyczna platforma streamingowa najpewniej przed końcem roku przyciągnie do siebie kolejnych użytkowników. Wędka została zarzucona, a na jej końcu smakowity kąsek. Już od teraz, aż do 31 grudnia 2018 roku, możemy wykupić trzy miesiące konta Premium za jedyne 99 groszy. Jest jednak pewien szkopuł.

spotify premium za 99 groszy class="wp-image-225809"

Spotify przygotowało ofertę tylko dla nowych użytkowników.

Jeżeli, więc ktoś z was korzystał już z usługi Premium i z niej zrezygnował lub chce zaoszczędzić parę złotych i usunąć płatną subskrypcję, by na kwartał musieć zapłacić jedynie niecałą złotówkę, to niech zapomni o nowej ofercie. Skorzystać z niej mogą tylko osoby, które nie miały wcześniej konta Premium.

Jeżeli więc spełniacie ten wymóg, to drzwi do niemal darmowego słuchania muzyki, stoją przed wami otworem. Po okresie trzech miesięcy z waszego konta będzie już pobierana stała opłata za użytkowanie serwisu wynosząca 19,90 zł miesięcznie. Możecie jednak zrezygnować z subskrypcji w każdym momencie.

Spotify Premium jest dużym udogodnieniem.

REKLAMA

Mając wykupioną tę opcję pozbywamy się natarczywych reklam atakujących nas między odtwarzanymi utworami. Premium pozwala także słuchać muzyki offline, jeżeli tylko wcześniej pobierzemy dane utwory czy playlisty na urządzenie, serwis w płatnej opcji udostępnia także muzykę w wyraźnie wyższej jakości. Dzięki planowi Premium możemy sobie również pozwolić na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z serwisu do zgodnych urządzeń, tzw. Spotify Connect. Ostatnia z wymienionych opcji jest już jednak dostępna w bezpłatnej wersji, choć z pewnymi ograniczeniami.

Serwis streamingowy regularnie wprowadza szereg usprawnień. Jedną z niedawnych zmian było tworzenie list Daily Mix na podstawie najczęściej odtwarzanych przez nas utworów i katalogowania ich według gatunków. Spotify zaproponował również bardziej spersonalizowane wyszukiwanie czy radio wybranego wykonawcy lub utworu. Dodano też funkcję informującą o ukazaniu się premierowych utworów czy wydawnictw od artystów, których słuchamy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA